Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 76sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

doroplakatze m

nightwishposterz m

opethposterz m

epicaposterz m

helicon metal festival iiidoz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

kiss poster m

steelpanther poster m

evanescenceposterz m

vandenberg poster m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

FLAPJACK / MAGNIFICENT MUTTLEY w Progresja Music Zone

flapjack mLegendarna kapela Flapjack kontynuuje trasę koncertową promującą płytę „Keep Your Heads Down”! „Body Slam Tour 2014” rusza z impetem, a nieokiełznana energia szuka ujścia na scenie! 26 KWIETNIA 2014 | Noise Stage.

Podczas zeszłorocznej edycji trasy Panowie udowodnili w całej rozpiętości tekst piosenki „Come on and get some! Our party never ends”. Ci, którzy byli, mogą zaświadczyć, że Guzik nie rzuca słów na wiatr i niekończąca się impreza trwa dalej!

Flapjack powstał w 1993 r. i obok wokalisty Guzika i gitarzysty Jahnza bazował na połowie składu zaprzyjaźnionego Acid Drinkers. W lipcu 2012 roku wydał czwartą w dorobku, a pierwszą po 15 letniej przerwie płytę „Keep Your Heads Down”, która została świetnie przyjęta przez wiernych fanów i media. Jak opisać zespół w paru słowach? 100% czystej energii! Charakterystyczny rapowany wokal Guzika w połączeniu z ostrym graniem tworzy mieszankę, której zespół nie powstydzi się nawet na rynku międzynarodowym.

Skład zespołu przez wiele lat ulegał zmianom. Obecnie Flapjack to Guzik (Homosapiens), Ślimak (Acid Drinkers), Jahnz , Jankiel (Acid Drinkers) i Mihau (ex NoNe).

Magnificent Muttley to gitarowe power trio które przywróci wam wiarę w muzykę rockową. Aleksander Orłowski, Jakub Jusiński i Krzysztof Pożarowski tworzą na scenie taką dźwiękową pożogę że będziecie błagać o więcej. To wszystko jedynie za pomocą : perkusji, gitary i basu bez żadnych zbędnych syntezatorów czy elektronik, tak jak wujek Hendrix przykazał. Magnificent Muttley w swoich numerach łączą inspiracje takimi zespołami jak Queens of the Stone Age czy Mars Volta, tworząc swoją własną, wyjątkową mieszankę. Psychodeliczne riffy, nieokiełznana sekcja rytmiczna i mocny wokal Pożarowskiego stanowią ich znaki rozpoznawcze.

25 listopada ukazała się EPka zespołu zatytułowana “Little Giant” Za produkcję odpowiedzialny jest Leszek Biolik, znany chociażby z pracy nad albumem zespołu The Car Is On Fire “Lake and Flames” oraz solowej płyty Misi Ff. Jak mówią sami członkowie zespołu: Leszek jest osobą idealnie rozumiejącą to, w jakim kierunku chce iść Magnificent Muttley i to, że nowe wydawnictwo powinno otworzyć nowy etap dla zespołu. Za miks odpowiada Marcin Gajko, który w tym roku odebrał złotą płytę za album Meli Koteluk.

120_slider_ot.gif 131_ot1020.gif 121_axe_crazy_baner.gif

Goście

3526691
DzisiajDzisiaj428
WczorajWczoraj662
Ten tydzieńTen tydzień2391
Ten miesiącTen miesiąc36838
WszystkieWszystkie3526691
3.219.31.204