Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 85sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lamb of god kreatorpw m

crystal viperbs m

beast in blackpw m

helliconx metal festival 2023nwpskx m

helstarbs m

soilwork i kataklysmpw m

metal hammer festival 2023knl m

hard rock heroes festival 2023 1nwpskx m

blind guardian plakatnwpskx m

Koncert THERMIT, DEATHINITION, LAST VEIN i MADHOUSE

thermit m

Po ponad 1,5 roku przerwy do Gdańska wraca THERMIT! Od tamtej pory poznańska ekipa zagrała wiele koncertów w różnych częściach kraju i za granicą. Zespół wydał również EPkę pt. "Encephalopathy", która zebrała wiele pochlebnych recenzji. Razem z nimi wystąpi bydgoski DEATHINITION, który niedawno wydał równie bardzo dobrze przyjęty minialbum "Art of Manipulation". Gospodarzem koncertu będzie coraz prężniej działający gdański zespół progmetalowy - LAST VEIN, który w ostatnim czasie dzielił scenę m.in. z takimi zespołami jak Spirit czy Kat & Roman Kostrzewski. Koncert otworzy lokalny heavymetalowy MADHOUSE.

 

 

THERMIT - heavy/thrash metal

Powstał oficjalnie w 2009 roku. W pierwszej formie ThermiT występował jako zespół wykonujący instrumentalny thrash metal. Dopiero w 2011 do zespołu dołączył Trzeszczol, jak się później okazało â jeden z najlepszych wokalistów gatunku heavy/thrash metalowego w Polsce. Po nagraniu pierwszego demo pt. DEMO’n’BEER ThermiTzwyciężył na kilku Festiwalach w Polsce zgarniając wielokrotnie główne nagrody, nagrody dla najlepszych instrumentalistów i nagrody dla najlepszego wokalisty. Potwierdziło to bardzo mocną stronę zespołu ThermiT jaką jest niestandardowa budowa i kompozycja utworów, która wynika z instrumentalnych początków bandu. Rok 2013 okazał się rokiem przełomowym. Miejsce basisty zajął Fabian, którego styl gry ugruntował brzmienie zespołu co potwierdza EP pt. „Encephalopathy”, która wydana została w październiku 2013.

https://www.facebook.com/ThermiT

Skład zespołu:
Tomasz Trzeszczyński - wokal
Jendras Jarmuszkiewicz - gitara
Jacek Piotrowski - gitara
Fabian Urbaniak - bas
Błażej Przydanek - perkusja

 

DEATHINITION - thrash metal

Powstał wraz z nadzieją na odrodzenie bydgoskiej sceny metalowej w 2008 roku, kiedy to założyciel - śpiewający gitarzysta Igor postanowił ucieleśnić swoją wizję thrashowego zespołu, którą pielęgnował od kilku lat. Kapela zadebiutowała na scenie na początku 2009 jako trio, a od połowy 2010 zespół składał się wreszcie z pięciu zdeterminowanych, metalowych muzyków. Grupa koncertowała m.in. z Bonded By Blood, Fueled By Fire, Violator, Andralls, Suicidal Angels, Majster Kat, Hell:on , Fragile Art Death Angel , Hirax, Helstar, Vicious Rumors oraz z legendą polskiej sceny - zespołem KAT & Roman Kostrzewski. Niedawno ukazało się najnowsze wydawnictwo bydgoskiej ekipy - EPka "Art of Manipulation". Obecnie zespół pracuję na debiutancką płytą i aktywnie koncertuje.

https://www.facebook.com/Deathinition

Skład zespołu:

Adam Langowski - wokal

Igor Kościelniak - gitara/wokal

Maciej Piszczek - gitara/wokal

Miłosz Wardański - bas

Witek Kozak - perkusja

 

LAST VEIN - progressive metal

To gdański zespół progresywno metalowy. Powstał w 2012 roku, łącząc grupę "Eternals" (Łukasz Styś ex. Repulsor - gitara i growl, Paweł Puzio - bas, Olek Rogiński - gitara) z wcześniej powstałym projektem "Last Vein" (Michał Przybylski - gitara i wokal, Olek Rogiński - gitara). Zespół zaczął koncertować w maju 2012 roku po dołączeniu perkusisty Witka Kozaka. Skład grupy zmienił się w marcu 2013 roku - Mikołaj Spłocharski (ex. Inner Strife) został nowym basistą. Zespół ma w swoim dorobku demo dostępne na stroniehttp://bit.ly/18zg50I , zawierające trzy utwory. Grupa zagrała ponad 20 koncertów, dzieląc scenę m.in. z takimi zespołami Tenebris, IRA, Spirit czy KAT & Roman Kostrzewski.
https://www.facebook.com/LastVein

Skład zespołu:

Michał Przybylski - wokal

Łukasz Styś - gitara/wokal

Olek Rogiński - gitara/wokal

Mikołaj "Kędzior" Spłocharski - bas

Witek Kozak - perkusja

 

MADHOUSE - hard rock/heavy metal

Po wielu zmianach personalnych i różnych przeciwnościach, zespół stawia powoli pierwsze poważne kroki na scenie w nowym składzie i z niemal zupełnie nowym repertuarem! Oscylując pomiędzy różnymi odmianami muzyki metalowej, kawałki Madhouse to przede wszystkim szybkie, mocne, ale i melodyjne riffy, których energia, wspomagana odpowiednią głośnością wzmacniaczy, zdolna jest wywalić szyby i skruszyć sufity...dosłownie! By zapewnić odpowiednią dawkę zniszczenia, zespół już grzeje lampy...będzie się działo!

https://www.facebook.com/madhousegda

Skład zespołu:

Michał "Jur" Jur - gitara

Bartosz "Kenny" Bellwon - gitara

Marcin "Pirat" Mazur - bas

Szymon "Szum" Bosak - perkusja

Jakub "Banan" Grzegorczyk - wokal

 

Po koncercie zapraszamy na After Party ROCK & METAL
Gra: JACA
Piwo od 4 zł !
Wstęp 10 zł

139_mag_baner2.png 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 140_mag_baner3.png 143_mag_baner6.jpg 144_mag_158x600px_72_dpi.jpg

Goście

4227871
DzisiajDzisiaj862
WczorajWczoraj2363
Ten tydzieńTen tydzień7005
Ten miesiącTen miesiąc18151
WszystkieWszystkie4227871
44.212.99.248