Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 87sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

plakat veleslarva m

tormentorva m

Nowy album formacji Mech z okazji X-lecia zespołu!

Mija właśnie dziesięć lat od powrotu jednego z najważniejszych zespołów lat 80 – formacji MECH. Z tej okazji muzycy przygotowali dla swoich sympatyków specjalne wydawnictwo! Już 1 grudnia do sprzedaży trafi album zatytułowany „X”, który jest podsumowaniem tej mijającej, muzycznej dekady Mech-a. Na krążku znajdziemy utwory z płyt:  „MECH” i „ZWO” oraz nową, premierową kompozycję.

Maciej Januszko, wokalista zespołu: „Zawładnięci Art Rockiem i spektaklami laserowo-kwadrofonicznymi, po reaktywacji w 2005 r wydaliśmy płytę, na której ujawnia się metalowy duch zespołu. Standardy MECH-a:  Piłem z diabłem bruderszaft czy Brudna muzyka - stanowią o naszej sile. Po płytach: MECH, ZWO i DVD MECHMANIA czas na podsumowanie - stąd właśnie dziś oddajemy w wasze ręce album X, który niejako recenzuje ten okres działalności zespołu. Bawcie się muzyką, zapraszamy na koncerty”.
Już wkrótce więcej informacji!
 
Mech „X”
Premiera: 1.12.2014
Lista utworów:
1.   To on to on to on
2.   Piłem z diabłem bruderszaft      
3.   Nie widzieć nic                                                                             
4.   Czy to możliwe                                                                              
5.   Painkiller                                                                        
6.   Grzech wiara lęk                                                           
7.   Twój morderca                                                                              
8.   Popłoch                                                                            
9.   Witam Panie                                    
10. Tasmania                                                                         
11. Brudna muzyka        
 
Skład zespołu:
Maciej Januszko – śpiew
Piotr "Dziki" Chancewicz - gitara
Tomasz "Sooloo" Solnica - gitara basowa
Paweł "Rekin" Jurkowski – perkusja
 
Zespół założony został w 1977 roku przez klawiszowca Roberta Milewskiego oraz wokalistę Macieja Januszko, określanego często mianem polskiego Ozzy'ego Osbourne'a. Wkrótce skład uzupełnili -gitarzysta Janusz Łakomiec i bębniarz Andrzej Dylewski. Jako kwartet kapela zarejestrowała swoje dwa najsłynniejsze albumy: "Bluffmania" i "Tasmania" - oba ujrzały światło dzienne w 1983 roku. W 1987 roku grupa zawiesiła działalność, by za namową Jurka Owsiaka i Janusza Kosińskiego powrócić w roku 2004. W nowej inkarnacji Mech- a, oprócz Macieja Januszko, pojawili się Piotr Chancewicz, Krzysztof Najman i Piotr Pawłowski. Owocem tej współpracy była płyta "Mech" z roku 2005. W  2012 roku miała miejsce premiera czwartego albumu studyjnego zespołu, zatytułowanego "Zwo". MECH towarzyszył wielkim gwiazdom sceny rockowej, takim jak: Korn, Black Label Society, Soulfly, Black Sabbath – DIO i Uriah Heep.
143_bogactwo_ascezy.jpg 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 139_mag_baner2.png

Goście

4781006
DzisiajDzisiaj517
WczorajWczoraj881
Ten tydzieńTen tydzień517
Ten miesiącTen miesiąc17159
WszystkieWszystkie4781006
44.197.101.251