Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Faith No More - od jutra w Europie!

 
Już jutro, występem na niemieckim Grune Holle Festival FAITH NO MORE  rozpoczyna europejską część trasy koncertowej, w ramach której już 8 czerwca zagra w TAURON Arena Kraków! Zespół pojawi się w naszym kraju w ramach trasy promującej najnowsze, doskonałe wydawnictwo grupy, album "Sol Invictus", który wzbudził już wiele emocji zarówno wśród fanów, jak i mediów. Emocji na pewno nie zabraknie też w Krakowie, bo jak pokazują dotychczasowe koncerty, formacja jest w rewelacyjnej formie! Bo właśnie tak na żywo brzmią takie hity jak np. "Epic", a tak te najnowsze, jak singlowy "Superhero"
Zapraszamy gorąco na najbardziej energetyczne show najbardziej eleganckiego zespołu tego sezonu! Bilety jeszcze w sprzedaży!
 
Metal Mind Productions zaprasza
FAITH NO MORE
Na jedynym koncercie w Polsce!
 
8.06.2015 – TAURON Arena Kraków, godz. 20.00
Otwarcie bram: godz. 18.30
Bilety jeszcze w sprzedaży!
 
Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
199/219 PLN - płyta
350/370 PLN - płyta Golden Circle
450/470 PLN - płyta Golden Circle - Early Entrance
270/290 PLN - siedzące - kategoria I
210/230 PLN - siedzące - kategoria II
700/720 PLN - siedzące - Premium
 
Bilety do nabycia na stronach:
 
Błyskotliwi, niepokorni i nieprzewidywalni, jeden z ostatnich bastionów rocka, choć właściwie w wypadku tego zespołu nie można mówić o jednym tylko gatunku muzycznym. Jedni z największych muzycznych alchemików naszych czasów, którym Siła Wyższa nie poskąpiła ani geniuszu, ani wytrwałości, ani umiejętności łączenia tak wielu stylów muzycznych z pierwiastkiem doskonałości. Formacja, która od lat cieszy się uznaniem fanów i mediów. I wreszcie - autorzy jednej z najbardziej wyczekiwanych płyt tego roku. Z niekłamaną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić na koncert FAITH NO MORE, już 8 czerwca w TAURON Arena Kraków! Do zobaczenia!
Mało który zespół wystawia swoich fanów na tak ciężką próbę. Mało który zespół ma tak wiernych fanów, którzy taką próbę wytrzymują. Po 18 latach milczenia Faith No More powrócił z nowym studyjnym krążkiem, który ukazał się 18 maja! Album zatytułowany "Sol Invictus" jest siódmym studyjnym dziełem grupy, a za jego produkcję odpowiedzialny jest basista kapeli, Bill Gould, który tak anonsował płytę: „Myślę, że nasz nowy materiał w pełni odzwierciedla drogę, jaką przeszliśmy od nagrania naszego ostatniego albumu do obecnego momentu. Utwory są bardzo mocne, niektóre zawierają dużo 'przestrzeni'. Wszystko co robimy, sposób naszej gry, zawsze będzie brzmieć jak Faith No More. Po prostu czujemy się z tym dobrze”.
Zespół zapowiedział już także trasę koncertową - w lutym grają w Japonii, Australii i Nowej Zelandii, a 15 kwietnia koncertem w Vancouver rozpoczną tournée po Ameryce Północnej, a następnie przeniosą się na Stary Kontynent i właśnie w ramach europejskiej trasy odwiedzą Polskę.
Początki Faith No More sięgają 1981 roku, kiedy to Bill Gould i Mike Bordin z dwójką przyjaciół założyli formację Faith No Man, która wkrótce po dołączeniu do składu Roddy Bottuma przemianowała się na Faith No More. Grupa zadebiutowała w 1985 roku za sprawą albumu "We Care a Lot", a dwa lata później ukazał się kolejny krążek, "Introduce Yourself". Jednak wielki przełom nastąpił, kiedy w zespole zameldował się Mike Patton i wydany został trzeci w dorobku album, "The Real Thing", na którym grupa osiągnęła mistrzostwo w łączeniu odmiennych gatunków muzycznych, co stało się ich znakiem firmowym. Kolejne płyty Faith No More „Angel Dust” (1992), „King for a Day… Fool for a Lifetime” (1995) i „Album of the Year” (1997)ugruntowały pozycję formacji oraz zapewniły grupie status żywej legendy i mistrzów muzycznego eklektyzmu. W 1998 roku zespół zakończył swoją działalność, ale 11 lat później ponownie został reaktywowany. Faith No More obecnie koncertuje w składzie: Mike Bordin, Roddy Bottum, Bill Gould, Jon Hudson oraz jedyny i niepowtarzalny Mike Patton.
 
Więcej informacji:
rightslider_001.png rightslider_004.png rightslider_002.png rightslider_005.png rightslider_003.png

Goście

5041825
DzisiajDzisiaj1498
WczorajWczoraj4387
Ten tydzieńTen tydzień17248
Ten miesiącTen miesiąc45476
WszystkieWszystkie5041825
3.235.172.123