Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 87sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

plakat veleslarva m

tormentorva m

FAITH NO MORE - rozpiska godzinowa dla fanów!

 
Trwa już tryumfalny pochód FAITH NO MORE przez Europę, a już w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca, w TAURON Arena Kraków, Mike Patton z kolegami zaprezentuje się polskim fanom. Gwiazdę wieczoru supportować będzie Dubioza Kolektiv oraz polska supergrupa, Speculum.
Rozpiska godzinowa dla fanów tego dnia prezentuje się następująco:
18:00 - early entrance, dla osób z biletami EE, wejście bramą północną
18:30 - otwarcie bram, czynne będą wejścia 1 i 3 oraz brama północna - wejście na płytę
19:30 - Speculum
20:15 - Dubioza Kolektiv
21:45 - FAITH NO MORE
 
Bilety jeszcze w sprzedaży! Zapraszamy!
 
Metal Mind Productions zaprasza
FAITH NO MORE
Dubioza Kolektiv
Speculum
 
Na jedynym koncercie w Polsce!
8.06.2015 – TAURON Arena Kraków, godz. 20.00
Otwarcie bram: godz. 18.30
 
Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
199/219 PLN - płyta
350/370 PLN - płyta Golden Circle
450/470 PLN - płyta Golden Circle - Early Entrance
270/290 PLN - siedzące - kategoria I
700/720 PLN - siedzące - Premium
 
Bilety do nabycia na stronach:
 
Błyskotliwi, niepokorni i nieprzewidywalni, jeden z ostatnich bastionów rocka, choć właściwie w wypadku tego zespołu nie można mówić o jednym tylko gatunku muzycznym. Jedni z największych muzycznych alchemików naszych czasów, którym Siła Wyższa nie poskąpiła ani geniuszu, ani wytrwałości, ani umiejętności łączenia tak wielu stylów muzycznych z pierwiastkiem doskonałości. Formacja, która od lat cieszy się uznaniem fanów i mediów. I wreszcie - autorzy jednej z najbardziej wyczekiwanych płyt tego roku. Z niekłamaną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić na koncert FAITH NO MORE, już 8 czerwca w TAURON Arena Kraków! Do zobaczenia!
Mało który zespół wystawia swoich fanów na tak ciężką próbę. Mało który zespół ma tak wiernych fanów, którzy taką próbę wytrzymują. Po 18 latach milczenia Faith No More powrócił z nowym studyjnym krążkiem, który ukazał się 18 maja! Album zatytułowany "Sol Invictus" jest siódmym studyjnym dziełem grupy, a za jego produkcję odpowiedzialny jest basista kapeli, Bill Gould, który tak anonsował płytę: „Myślę, że nasz nowy materiał w pełni odzwierciedla drogę, jaką przeszliśmy od nagrania naszego ostatniego albumu do obecnego momentu. Utwory są bardzo mocne, niektóre zawierają dużo 'przestrzeni'. Wszystko co robimy, sposób naszej gry, zawsze będzie brzmieć jak Faith No More. Po prostu czujemy się z tym dobrze”.
Zespół promuje swój nowy krążek na trasie koncertowej - zagrali już w Japonii, Australii, Nowej Zelandii i Ameryce Północnej, a obecnie koncertują na Starym Kontynencie i właśnie w ramach europejskiej trasy odwiedzą Polskę.
Początki Faith No More sięgają 1981 roku, kiedy to Bill Gould i Mike Bordin z dwójką przyjaciół założyli formację Faith No Man, która wkrótce po dołączeniu do składu Roddy Bottuma przemianowała się na Faith No More. Grupa zadebiutowała w 1985 roku za sprawą albumu "We Care a Lot", a dwa lata później ukazał się kolejny krążek, "Introduce Yourself". Jednak wielki przełom nastąpił, kiedy w zespole zameldował się Mike Patton i wydany został trzeci w dorobku album, "The Real Thing", na którym grupa osiągnęła mistrzostwo w łączeniu odmiennych gatunków muzycznych, co stało się ich znakiem firmowym. Kolejne płyty Faith No More „Angel Dust” (1992), „King for a Day… Fool for a Lifetime” (1995) i „Album of the Year” (1997)ugruntowały pozycję formacji oraz zapewniły grupie status żywej legendy i mistrzów muzycznego eklektyzmu. W 1998 roku zespół zakończył swoją działalność, ale 11 lat później ponownie został reaktywowany. Faith No More obecnie koncertuje w składzie: Mike Bordin, Roddy Bottum, Bill Gould, Jon Hudson oraz jedyny i niepowtarzalny Mike Patton.
 
Więcej informacji:
139_mag_baner2.png 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 143_bogactwo_ascezy.jpg

Goście

4759576
DzisiajDzisiaj880
WczorajWczoraj1628
Ten tydzieńTen tydzień2508
Ten miesiącTen miesiąc47234
WszystkieWszystkie4759576
18.206.12.157