Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 86sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

thefairyfolktour-plakatinternet m

gogopenguin poster m

metal hammer festival 2023knl m

hard rock heroes festival 2023 1nwpskx m

evildeadnt m

steel fest 2023 m

blind guardian plakatnwpskx m

WOODBRIDGE - The Fire Inside

 

(2015 Dr Music)
Autor: Wojciech Chamryk
woodbridge
Tracklist:
Born To Rumble
Lies
I Feel Free
Lost In Paradise
Life's Hot
Addicted
Four Wheels
Don't Hold Me Back
Forever Loud
Next Drink
 
Line Up:
Dominik Naef – Vocals/Guitar
Remo Cadalbert – Guitar
Roman Engler – Bass Guitar
Pascal Kern – Drums
 
Doszliśmy chyba do momentu typowego dla szczytowej popularności jakiegoś gatunku czy podgatunku, gdzie obok prekursorów czy też zespołów pionierskich pojawiają się grupy nieźle grające, ale wtórne i mało oryginalne. W kategorii „vintage rock“ jedną z nich jest niestety szwajcarski Woodbridge. Kiedy czytam w materiałach promocyjnych, że za produkcję, etc. danej płyty odpowiadali jacyś mistrzowie konsolety (w tym wypadku byli to Andi Schneider i Tommy Vetterli – ex gitarzysta kultowego Coroner, znani ze współpracy m.in. z Gotthard) i jest to informacja dziwnie wyeksponowana, od razu nabieram podejrzeń. „The Fire Inside“ niestety je potwierdza, bo to przeciętna, sztampowa płyta. 10 utworów, 34 minuty muzyki. Czasem bardziej rockowej (opener „Born To Rumble“, „Four Wheels“, „Forever Loud“), ale częściej zbyt lekkiej, ciążącej w stronę miałkiego, bezbarwnego popu (singlowy „Lies“, „Addicted“, balladowy „I Feel Free“). Czasem muzycy trochę kombinują, czego dowodem chociażby inspirowany melodyjnym punkiem „Next Drink“ czy fajna ballada „Don't Hold Me Back“  z wokalnym damsko-męskim duetem, jednak niewiele to zmienia w tym zalewie przeciętności.
(2,5/6)
Wojciech Chamryk

143_bogactwo_ascezy.jpg 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 139_mag_baner2.png

Goście

4442272
DzisiajDzisiaj211
WczorajWczoraj2264
Ten tydzieńTen tydzień211
Ten miesiącTen miesiąc7914
WszystkieWszystkie4442272
3.233.219.103