Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

TSA - Proceder - ponownie w sklepach!

 
tsa mMetal Mind Productions z dumą ogłasza ponowne nawiązanie współpracy z legendą polskiego rocka - TSA! Pierwszym efektem  tej współpracy jest wznowienie kultowego już albumu "Proceder", który był nieosiągalny na rynku od wielu lat! To jedna z najważniejszych polskich rockowych płyt ostatniego dwudziestolecia. Album, który w 2004 roku rzucił na kolana fanów i krytyków muzycznych, wspiął się do czołówki najlepiej sprzedających się płyt w tamtym okresie, a następnie na długie lata zniknął z półek sklepowych. Reedycja "Procederu" w nowej szacie graficznej już jest w sprzedaży! Dodatkową gratką jest fakt, że jesienią "Proceder" pojawi się także w wersji winylowej!
 
"'Proceder' to bardzo ważna pozycja w dyskografii TSA" - komentuje Stefan Machel - "Nikt nie wierzył, że jesteśmy w stanie zaprezentować tak dobre utwory po tylu latach. A jednak to zrobiliśmy i jesteśmy z tej płyty dumni." A Marek Kapłon uzupełnia - "Lubię 'Proceder'. To niezwykle ważna pozycja w dyskografii TSA. Nagrany po kilkunastoletniej przerwie jest dowodem, że zespół idzie do przodu i nadal ma coś wartościowego do powiedzenia. I brzmi jak nigdy dotąd."
 
"To najbardziej przemyślana, dojrzała i najlepiej brzmiąca płyta w dorobku TSA" - dodaje Marek Piekarczyk, a Andrzej Nowak reasumuje - "Cieszę się , że nareszcie mogę sobie kupić płytę 'Proceder':)".
Stefan Machel zapowiada również - "Reedycja jest dużym krokiem w stronę tego, abyśmy mieli wszystkie płyty TSA w sklepach oraz motywacją do pracy nad nowym materiałem :-)".
 
Przypomnijmy, że "Proceder" na rynku ukazał się 5 kwietnia 2004 roku. Krążek zarejestrowany został między 15 stycznia a 2 lutego w Studio 7 w Piasecznie. Nad produkcją czuwał Stefan Machel, a za realizację i miks odpowiedzialny był Marcin Gajko. Album nagrany został w klasycznym składzie: Marek Kapłon - perkusja, Stefan Machel - gitara, Janusz Niekrasz - bas, Andrzej Nowak - gitara, Marek Piekarczyk - śpiew.
 
Lista utworów:
1. Spóźnione pytania
2. Tratwa
3.  Proceder
4. Twoja szansa I
5. Twoja szansa II
6.  Matnia
7. To nie jest proste
8. Mój cień omija mnie
9.  List xx
10.  Płonę, płonę
11.  Tak - nie
 
Więcej informacji:
rightslider_005.png rightslider_004.png rightslider_002.png rightslider_001.png rightslider_003.png

Goście

5163351
DzisiajDzisiaj1712
WczorajWczoraj907
Ten tydzieńTen tydzień10145
Ten miesiącTen miesiąc35359
WszystkieWszystkie5163351
3.236.143.154