Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 68sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

bullet tourchartsentry weba b

black silesia open air iii m

king crimson m

deeppurple posterb1e m

iced earth plakat m

wacken plakatd m

anathema plakatz m

roger waters plakatu m

ino rock festival plakata m

hellion metal festivalx m

primal fear plakata b

threshold european tour 2018z m

 

CRUSM - Stench Of Decompose

 

(2017 Self-Released)
Autor: Wojciech Chamryk
 
crusm-stenchofdecompose m
Tracklist:
1.Local Store Pervert
2.Priest
3.Cold Hate
4.Stench Of Decompose
5.Issei Sagawa
6.Religion Is A Fraud
7.A Brutal Sight Of War
Lineup:
De  - Vocal
Rat King - Bass,
Er - Guitar
Chris Rigor Mortis - Drums

Crusm działa na Wyspach Brytyjskich, ale jego założycielami i filarami są Polacy, wokalista De Ville i basista Rat King, znani na rodzimej scenie podziemnej choćby z Abused Majesty, Bloodpaint, Calm Hatchery, Cinis, Effect Murder czy The Growling Stones. W tym ostatnim zespole obaj panowie grali siarczysty death/grind,a  ponieważ zespół milczy od kilku lat, postanowili powołać do życia kolejny, jeszcze bardziej ekstremalny projekt. Crusm porusza się więc w rejonach grindcore/crust, a „Stench Of Decompose” to pierwsze demo formacji.
Zostało ono wydane w pełni profesjonalnie, ma świetną okładkę i generalnie cały layout, tak więc w tym wypadku można też chyba śmiało mówić o pierwszej EP-ce, ale sam zespół określa ten materiał mianem demówki. Na jej zawartość składa się siedem utworów. Trzy są premierowe, z czego wyróżniają się szaleńczy opener „Local Store Pervert” i bardziej punkowy „Cold Hate”, bo tytułowy „Stench Of Decompose” nie jest jednak tak jednorodny – może dlatego, że zespół próbuje w nim eksperymentować. Znacznie ciekawiej wypada to w zaczerpniętym z repertuaru  The Growling Stones „Issei Sagawa”, bo już „Priest” tejże formacji to już zdecydowany, krótki  i piekielnie precyzyjny strzał prosto między oczy, bez zbędnego kombinowania. Crusm podobnie podeszli też do dwóch obcych utworów, nagrywając „Religion Is A Fraud” amerykańskiego Disrupt
i „A Brutal Sight Of War” Szwedów Disfear z szacunkiem dla oryginałów, ale jednak po swojemu, dzięki czemu oba te numery brzmią spójnie z resztą materiału. Od czasu wydania „Stench Of Decompose” grupa zmieniła częściowo skład i obecnie pracuje nad debiutanckim albumem – jeśli ktoś preferuje konkretny grind/crust, to powinien wyczekiwać jego premiery.
(4,5/6)
Wojciech Chamryk

119_slayer_158x600_eu.gif 121_behemoth_158x600px_eu.gif 120_overkill_158x600px_eu_b.gif 118_riotV_158x600px_eu.gif 117_anthrax_158x600px_eu.gif

Goście

1235045
DzisiajDzisiaj1507
WczorajWczoraj2899
Ten tydzieńTen tydzień11522
Ten miesiącTen miesiąc49361
WszystkieWszystkie1235045
54.167.230.68

powerwolf plakatz m

nightwish plakatz m

annihilator plakatz m

slayer plakatz m

batushka plakatz m