Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 88sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

 

 

Goście na powrotnym koncercie SACRILEGIUM: Non Opus Dei, Martwa Aura

 
sacrilegium mKlub Protokultura i Left Hand Sounds zapraszają na powrotny koncert legendy polskiego Black metalu – Sacrilegium. W obliczu zbliżającej się premiery albumu ‘Anima Lucifera’ (Pagan Records) oczywiste było, że należy to wydarzenie poprzeć promocją koncertową. Jedyny, i pierwszy od kilkunastu lat, koncert promujący to wydawnictwo odbędzie się 2.04.2016 w gdańskim klubie Protokultura. Sacrilegium wystąpi w towarzystwie nie mniej wartościowych gości: Non Opus Dei, Martwa Aura i Dreadnought!
 
SACRILEGIUM + goście: Non Opus Dei, Martwa Aura, Dreadnought
 
2.04. 2016
Klub Protokultura, Gdańsk
Start: 19:30
Bilety: 35zł (przedsprzedaż)/45zł (w dniu koncertu)
Przedsprzedaż: http://lhs-booking.8merch.com, Pagan Records, Klub Protokultura
 
Sacrilegium – wejherowskie trio, które stworzyło podwaliny pod polską scenę black metal wraz z Behemoth, Graveland, Holy Death czy North. Twórcy niezapomnianego albumu ‘Wicher’, który wywarł wpływ na kolejne pokolenia w naszym kraju i nie tylko. Po 15 latach powracają z nowym albumem ‘Anima Lucifera’, który ukaże się w Pagan Records. Zwiastuje go singiel ‘Angelus’, który premierę miał 28 grudnia.
 
Non Opus Dei – olsztyński kwartet, który od ponad 15 lat wytycza ścieżkę ‘diabolical metalu’, jak sami określają swój styl., unikalny styl - trzeba zaznaczyć. Non Opus Dei to twór kompletny, muzycznie i lirycznie, wprowadzający do black metalu szereg ludycznych elementów, niekonwencjonalnych instrumentów i zawiłych aranżacji zamykających się w solidną całość. Ostatni album pt. ‘Diabeł’ – wydany w Witching Hour Productions w zeszłym roku – został zauważony jako jedno z najważniejszych wydawnictw na polskiej scenie.
 
Martwa Aura - zespół z Wielkopolski ze skromnym dorobkiem, niemniej z porządną już pozycją w podziemiu. W opozycji do wszelkich trendów rozsiewają atmosferę Śmierci od kilku lat mając na koncie split MC ze Szron oraz debiutancki album ‘Contra Mundi, Contra Vitae’. Będzie to pierwszy występ Martwej Aury na żywo.
 
Dreadnought – młody trójmiejski band, z powodzeniem poruszający się w klimatach oldskulowego death metalu lat 90. Na koncie mają tylko jedno demo ‘Domination of the Void’, ale to wystarczyło, żeby zdobyć wierną, lokalną publikę.
141_mag_baner4.png 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 143_bogactwo_ascezy.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4897037
DzisiajDzisiaj1305
WczorajWczoraj1026
Ten tydzieńTen tydzień2331
Ten miesiącTen miesiąc40692
WszystkieWszystkie4897037
3.235.145.108