Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 72sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lion shepherd plakat m 

queensryche plakat m

retrospective trasa pl m

ram plakatx m

psychotic waltz plakatx m

protector plakat m

mortis plakat m

sacred reichs m

sacred reich plakatc m

hammerfall posterb1 m

DIVINE WEEP w amerykańskiej wytwórni, ale bez wokalisty

 
divine weep cover mNajnowszy album białostockiego Divine Weep, zatytułowany „Tears of the Ages”, który ukazał się nakładem zespołu w październiku minionego roku, został właśnie wydany oficjalnie przez amerykańską wytwórnię Stormspell Records i trafi do dystrybucji w Stanach Zjednoczonych, Europie i Japonii. Materiał zarejestrowany w Hertz Studio / Dobra 12 Studio to dziesięć kompozycji utrzymanych w stylistyce oldschoolowego heavy metalu, ale z nowoczesnym brzmieniem. Gościnnie w jednym z utworów zagrał gitarzysta Turbo - Wojciech Hoffmann.
 
Premiera płyty zbiegła się z odejściem wokalisty Igora Tarasewicza, który pod koniec roku postanowił skupić się na życiu prywatnym. W związku z tym ruszyły poszukiwania jego następcy. Kandydaci mogą już zgłaszać swoje propozycje za pośrednictwem strony Facebook zespołu, na której znajdą wszelkie niezbędne informacje.
 
W związku z odejściem wokalisty zespół zmuszony jest przełożyć planowaną trasę promującą album na bliżej nieokreślony czas, jednak już teraz potwierdził udział w kolejnej edycji festiwalu „City of Power”, który odbędzie się 3 września w Zgierzu. Headlinerem będzie legenda niemieckiego metalu, grupa Iron Savior.
Kontakt z zespołem: www.facebook.com/divineweep
125_destruction_158x600px_eu.gif 125_twilightforce_158x600px_eu.gif 132_deathangel_158x600px_eu.gif 120_baner.gif

Goście

2339178
DzisiajDzisiaj1767
WczorajWczoraj3573
Ten tydzieńTen tydzień13026
Ten miesiącTen miesiąc73090
WszystkieWszystkie2339178
34.239.158.107