Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 87sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

blind guardian plakatnwpskx m

plakat veleslarva m

tormentorva m

Onslaught i inni giganci thrash metalu pojawią się we wrześniu w Gdańsku!

  
onslaught plakat mPierwszy dzień kalendarzowej jesieni zapowiada się bardzo gorąco. Wszystko za sprawą składu koncertowego, który wystąpi 23 września w klubie B90. Przygotujcie się na prawdziwą petardę w wykonaniu Onslaught, Mors Principium Est, No Return i Blaakyum.
 
 
Onslaught (Speed/Thrash Metal)
Z okazji 30-lecia wydania thrashmetalowej perły pt. „The Force”, brytyjska legenda thrash metalu rusza w tym roku na tournée. Oczekiwać można, że grupa będzie grać cały album, wykonując pełne  wersje wszystkich utworów, jednocześnie
zapewniając słuchaczom dodatkowe muzyczne atrakcje...
Onslaught – 66Fucking6 (Official Video): https://youtu.be/x4gMbHLUv_k 
 
Mors Principium Est (Melodic Death Metal)
Jeśli rzucimy okiem na dotychczasową karierę Mors Principium Est, widać wyraźnie, że Finowie z  każdym kolejnym albumem przyciągają coraz większą uwagę publiki. Po wydaniu, za pośrednictwem Listenable Records i AFM Records, czterech świetnych death metalowych albumów, zespół powraca z imponującym krążkiem „Dawn of the 5th Era”. Płyta, na której „zwierzęce” i przejmujące riffy są przetykane ujmującymi melodiami, została nagrana, zmiksowana i zmasterowana w znanym szwedzkim studio nagraniowym – Panic Room Studios. Obecnie grupa przygotowuje się do europejskiego tournée, podczas którego zaprezentuje swój najnowszy krążek!
Mors Principium Est – Monster In Me (Official Video): https://youtu.be/mlAQ0k1ZXfA
 
No Return (Melodic Thrash/Death Metal)
Kiedy rozmowa schodzi na francuskie metalowe kapele, szybko pojawia się w dyskusji No Return – jeden z filarów gatunku. Paryski kwintet powstał w 1989 r. i chociaż jego skład ulegał zmianie, grupa ciągle kontynuowała swoją muzyczną działalność. Obecnie zespół może pochwalić się 12 albumami wydanymi przez znane wytwórnie, takie jak Nuclear Blast czy Season of Mist. Po przemeblowaniu, które nastąpiło w 2013 r., No Return świętował swoje 25-lecie, koncertując z Joelem Barbosą na bębnach i Mickiem (poprzednio w Destinity) jako frontmanem. W ubiegłym roku Francuzi wydali nakładem Mighty Music nowy album – „Fearless Walk to Rise”.
No Return – Submission Falls (Official Video): https://youtu.be/PM-QQcPJI3U
142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 143_bogactwo_ascezy.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4655094
DzisiajDzisiaj895
WczorajWczoraj4381
Ten tydzieńTen tydzień5276
Ten miesiącTen miesiąc49413
WszystkieWszystkie4655094
35.175.191.46