Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

KULT w październiku dwukrotnie w Stodole

 
kult3 mOd lat w jesiennym repertuarze Stodoły nie może zabraknąć koncertów Kultu. I od lat przyciągają one rzesze fanów, którzy wypełniając Stodołę po brzegi, śpiewają razem z Kazikiem utwory takie jak Arahja, Hej czy nie wiecie, Dziewczyna bez zęba na przedzie czy Baranek.

Przedstawianie tego zespołu to jak tłumaczenie, że pod koniec dnia słońce zachodzi. Każdy to wie. Od przeszło 30 lat grupa założona przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają KULT za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia zespołu powstało sporo piosenek, niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat, inne w ogóle nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu. Od samego początku antysystemowe teksty Kazika poruszały ważne problemy związane z tożsamością, wiarą czy porządkiem społecznym, a jego charyzma przyciągała na każdy koncert rzesze wiernych fanów.
   
Ostatnia płyta zespołu ukazała się w 2013 roku, jednak zanim spotkamy się w Klubie Stodoła 28 i 29 października, wyda on swój nowy, siedemnasty krążek. Prace nad nim obecnie trwają, a promować będzie go właśnie jesienna trasa, która zgodnie z tradycją wypełni polskie kluby fanami KULTowej grupy.
 
ZAPRASZAMY
28 i 29 października - Warszawa, klub Stodoła
 
Bilety:
Przedsprzedaż – 65 pln (stojące), 90 pln (balkon)
W dniu koncertu – 72 pln (stojące), 97 pln (balkony)
 
do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10) oraz na www.stodola.pl
rightslider_002.png rightslider_004.png rightslider_005.png rightslider_001.png rightslider_003.png

Goście

5115703
DzisiajDzisiaj1535
WczorajWczoraj815
Ten tydzieńTen tydzień5286
Ten miesiącTen miesiąc49423
WszystkieWszystkie5115703
3.239.95.36