Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 87sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

blind guardian plakatnwpskx m

plakat veleslarva m

tormentorva m

Niespodziewany album TARJI

 
tarja2 mPodczas trwającego właśnie oczekiwania na nowy album Tarji „The Shadow Self”, który ukaże się w sierpniu, królowa ciężkiego rocka po raz kolejny zaskakuje fanów. Czas ten ma umilić premiera prequela albumu zatytułowanego „The Brightest Void”, na którym znajdzie się ponad 50 minut nowej muzyki. Tarja opowiada: „Mam nadzieję, że „The Brightest Void” to miła niespodzianka do każdego z Was. Podczas długiego procesu nagrywania utworów na nową płytę, „The Shadow Self”, zdałam sobie sprawę, że jest tak wiele bliskich mi kawałków, że nie uda mi się zmieścić ich na jednym albumie.
Tym razem postanowiłam nie zachowywać nic dla siebie i podzielić się wszystkim z fanami, którzy mnie wspierają. „The Brightest Void” to więcej niż przedsmak przed „The Shadow Self”. To 9 utworowa płyta, na której każdy odnajdzie wspólne elementy z „The Shadow Self”, ale również pełnoprawny i oddzielny album. Utwory z obydwu płyt będzie można usłyszeć podczas letnich festiwali i na mojej własnej trasie, w drugiej części roku. Miejcie oczy otwarte. Mamy dla Was więcej niespodzianek”.
Na „The Brightest Void” pojawią się wspaniali goście: Michael Monroe, ikona glam rocka i frontman Hanoi Rocks oraz Chad Smith (który nie potrzebuje przedstawiania). Na płycie będzie można usłyszeć również nowy miks utworu, który powstał we współpracy z Within Temptation „Paradise (What about us)”. Płytę otwiera nowy singiel Tarji „No Bitter End”. Całość uzupełniają cover piosenki Sir Paula McCartney’a „House Of Wax” i nowa wersja „Goldfinger”, znanego z filmu o Jamesie Bondzie utworu Shirley Bassey.
 
Lista utworów  „The Brightest Void”:
1. No Bitter End -Video Clip Version
2. Your Heaven And Your Hell - with Michael Monroe
3. Eagle Eye - with Chad Smith on drums
4. An Empty Dream
5. Witch Hunt
6. Shameless
7. House of Wax
8. Goldfinger
9. Paradise (What About Us) - New Mix of the collaboration with Within Temptation and Tarja
Album Tarji „The Brightest Void” ukaże się 3 czerwca 2016 roku w formatach CD i LP.
138_mag_baner1.png 142_mag_baner5.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 143_bogactwo_ascezy.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4655103
DzisiajDzisiaj904
WczorajWczoraj4381
Ten tydzieńTen tydzień5285
Ten miesiącTen miesiąc49422
WszystkieWszystkie4655103
35.175.191.46