Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Chainsaw Metal Slaughter vol. XXIV: Walpurgisnacht

 
chainsaw metal slaughter mNoc złych duchów, sabatów czarownic i lubieżnych orgii zbiega się nieprzypadkowo z kolejną edycją imprezy pod szyldem Chainsaw Metal Slaughter – najdłużej odbywającej się cyklicznie imprezy metalowej w Poznaniu, goszczącej najlepsze formacje z gatunku thrash, death i black metalu. 30.04.2016 na scenie Klubu U Bazyla w Poznaniu tym razem zobaczymy:
Non Opus Dei – nonopusdei.bandcamp.com – black metal, Olsztyn
Kwartet, który od ponad 15 lat wytycza ścieżkę ‘diabolical metalu’, jak sami określają swój styl., unikalny styl - trzeba zaznaczyć. Non Opus Dei to twór kompletny, muzycznie i lirycznie, wprowadzający do black metalu szereg ludycznych elementów, niekonwencjonalnych instrumentów i zawiłych aranżacji zamykających się w solidną całość.
Ostatni album pt. ‘Diabeł’ – wydany w Witching Hour Productions w zeszłym roku – został zauważony jako jedno z najważniejszych wydawnictw na polskiej scenie.
‘Milk of Toads’ z płyty ‘Diabeł’: https://www.youtube.com/watch?v=xiFo9XOk-AI
 
Bloodthirst – bloodthirst.bandcamp.com – black/thrash metal, Poznań
Poznańska załoga krocząca obrazoburczą ścieżką od 1999 roku po raz pierwszy zaprezentuje m.in. utwory z MCD ‘Glorious Sinners’ (premiera w Pagan Records 8.04.). Dziki, nieokrzesany czarny thrash metal dla fanów Kreator, Destroyer 666, Dissection i Necrophobic.
‘The Masterpiece of Lie’ z MCD ‘Glorious Sinners’:
 
Martwa Aura – black metal, Poznań
Zespół z Wielkopolski ze skromnym dorobkiem, niemniej z porządną już pozycją w podziemiu. W opozycji do wszelkich trendów rozsiewają atmosferę Śmierci od kilku lat mając na koncie split MC ze Szron oraz debiutancki album ‘Contra Mundi, Contra Vitae’. Ich niedawny, i jedyny jak na razie, występ przed Sacrilegium w Gdańsku pozostawił spory niedosyt wśród fanów BM.
‘Medytacja I’ z płyty ‘Contra Mundi, Contra Vitae’: https://www.youtube.com/watch?v=pEyPT6gioz4
 
Ritual Bloodshed – black metal, Poznań
Świeża black metalowa krew. Ich czarna sztuka przenosi słuchacza w świat wiedźm, koszmarów, starodawnych okultystycznych obrzędów w geście uwielbienia Diabła. Wśród ich inspiracji należy doszukiwać się Cultes Des Ghoules, Doombringer czy Behexen!
‘Katharsis’ z MCD ‘Ocean of Ashes’: https://www.youtube.com/watch?v=Wcyeh9sdMhQ
rightslider_005.png rightslider_004.png rightslider_002.png rightslider_001.png rightslider_003.png

Goście

5163327
DzisiajDzisiaj1688
WczorajWczoraj907
Ten tydzieńTen tydzień10121
Ten miesiącTen miesiąc35335
WszystkieWszystkie5163327
3.236.143.154