Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 86sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

hard rock heroes festival 2023 1nwpskx m

evildeadnt m

steel fest 2023 m

blind guardian plakatnwpskx m

Black Silesia Festival II: Desaster, Gehennah, Violentor - pełny lineup oraz bilety w sprzedaży

   
black silesia festival mSkład imprezy uzupełniają NEKKROFUKK, belgijski SLAUGHTER MESSIAH (Official) oraz Bestiality! Pierwsza, limitowana pula biletów w niższej cenie, do kupienia od teraz:
http://blacksilesia.8merch.com/services/store Idąc za ciosem, po okrzykniętej „koncertem roku” pierwszej edycji, Black Silesia Productions zdecydowało się uczynić skład drugiej edycji równie międzynarodowym:
  
Desaster (D) – ikona niemieckiego black/thrashu, autorzy kultowych „Hellfire's Dominion” oraz „Tyrants of the Netherworld” przylecą na ten jeden ekskluzywny koncert specjalnie na Śląsk.
Po prawie 30 latach istnienia i ośmiu doskonałych płytach, Black Silesia Productions udało się ściągnąć ich po raz pierwszy i jedyny do Polski.
  
Gehennah (SWE) – niepokorni szwedzcy Rock'n'Rollowcy, deprawujący scenę od ponad ćwierćwiecza; autorzy kultowych „Hardrocker” i „King Of The Sidewalk”, a przytymi ojcowie założyciele legendarnej kampanii „Headbangers Against Disco”; przylecą do nas na zaproszenie Black Silesia Productions na ten jeden ekskluzywny koncert. Zaskakującym jest fakt, że pomimo tak kultowego statusu w naszym kraju, będzie to również ich pierwsza wizyta w Polsce.
  
Violentor (IT) – włoscy speed/thrash metalowcy, kultywujący tradycyjną szkołę grania przyjadą do nas na ten jedyny koncert. Będzie to ich druga wizyta w naszym kraju.
  
Nekkrofukk – swój drugi koncert w historii i zarazem jedyny aktualnie planowany zagra horda, która przez zaledwie kilka lat działalności dorobiła się kultowej pozycji na scenie ekstremalnej. Zespół, lub jak kto woli – koncertowe oblicze projektu Lorda Kaosa okazuje się mieć tak zagorzałych "die hard" fanów, że już dochodzą nas słuchy o maniakach, dla których ten koncert będzie jednym z najważniejszych punktów festiwalu. Dla Nekkrofukk będzie to drugi koncert w historii i jedyny, jaki aktualnie mają w planach.
  
Slaughter Messiah (B) – Black Speed Terror prosto z Belgii. Black/thrashowy wymiot przyjedzie do Polski na swój pierwszy i jedyny koncert. Dowodzony przez Lorda Sabathana, były mózg Enthroned, który wspomniany zespół opuścił, żeby siać zniszczenie bardziej prymitywne i śmierdzące zgnilizną. Jako, że za jego czasów Enthroned nigdy nie zagościł w Polsce – będzie to pierwsza wizyta Lorda S. w naszym kraju.
  
Bestiality – wieczór otworzy młoda, aczkolwiek bardzo uznana już w polskim podziemiu formacja. Bestiality zaprezentuje m.in. nie grane jeszcze na żywo utwory z nadchodzącej 
142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 143_bogactwo_ascezy.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4450374
DzisiajDzisiaj391
WczorajWczoraj1496
Ten tydzieńTen tydzień8313
Ten miesiącTen miesiąc16016
WszystkieWszystkie4450374
3.233.219.103