Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Pierwsze koncerty CETI w ramach trasy "Snakes Are Back In Town" i zaproszenie na CETI Party 4

   
ceti plakat mZbliżają się dwa pierwsze koncerty trasy promującej album "Snakes Of Eden". Zgodnie z zapowiedziami grupa wystartuje w rodzinnym Poznaniu koncertem w Sali Wielkiej CK Zamek w dniu 27 stycznia a gościem specjalnym CETI podczas imprezy otwarcia będzie również  poznańska formacja Wolf Spider/Wilczy Pająk. I tę rzec można rodzinną atmosferę muzycy CETI chcą dodatkowo jeszcze poddtrzymać pewną niespodzianką i zaproszeniem fanów na 4 odsłonę CETI Party w ich mieście integralnie związanym z koncertem na Zamku. Zaproszenie są oczywiście wszyscy fani CETI po uprzednim zarezerwowaniu miejsca telefonicznie (szczegółowe informację znajdują się na ulotce Ceti Party - TUTAJ)
A dodatkowo podczas koncertu 27 stycznia z pośród przybyłych fanów zostanie rozlosowane 20 specjalnych zaproszeń na to wydarzenie, które odbędzie się 11 lutego w poznańskim Ułan Browar . Dwudziestu szczęśliwców otrzyma specjalne zaproszenia, które upoważnią ich do prezentu, Ułańskiego poczęstunku na imprezie oraz do totalnie rock'n'rollowej integracja z zespołem. Warto więc kupować bilety na koncert 27 stycznia w Zamku wcześniej, gdyż w losowaniu brać będą udział bilety tych fanów, którzy nade wszystko zakupią je w przedsprzedaży. Jak dodaje Grzegorz Kupczyk: " Powracamy do koncepcji organizacji muzycznych spotkań integracyjnych pod hasłem CETI Party. Na 11 lutego zaplanowaliśmy 4 edycję tego wydarzenia w poznańskim Ułan Browar. To kameralny zlot dla najbardziej oddanych fanów. Spotkanie, w trakcie którego będziemy chcieli zaprzyjaźniać się z ludźmi, usiąść, porozmawiać, poznać się, zjeść soczystego burgera i zapić go właściwym na taką okoliczność napojem. Typowe spotkanie integracyjne dla naszych miłośników. Bez budowania zbędnego dystansu między muzykami a fanami" . My dodamy, że mile widziani są wszyscy fani a kto chce może zawalczyć o to  specjalne zaproszenie na CETI Party, kupując bilet na koncert 27 stycznia w Zamku już teraz. To jednak nie będzie jedyna niespodzianka od zespołu podczas trasy Snakes Are Back In Town i wkrótce kolejne informację. Bo na drugi dzień po koncercie na Zamku to jest.28 stycznia CETI zagra w Szczecinie w klubie Free Blues, rozpoczynając tymi koncertami Snakes Are Back In Town tour 2017. 
     
CETI - SNAKES ARE BACK IN TOWN 
27.01. CK Zamek - Sala Wielka , godz. 19.00 - Poznań 
( ul. Św. Marcin 80/82 - Poznań)
Wolf Spider/Wilczy Pająk - gość
     
CETI - SNAKES ARE BACK IN TOWN 
28.01- Free Blues Club, godz. 21.00 - Szczecin 
(ul. Powstańców Wielkopolskich 20, Szczecin) 
   
wszelkie szczegóły dotyczące koncertów i CETI Party4 na stronie www.ceti-gk.com - dział koncerty,
rightslider_002.png rightslider_004.png rightslider_005.png rightslider_001.png rightslider_003.png

Goście

5163495
DzisiajDzisiaj1856
WczorajWczoraj907
Ten tydzieńTen tydzień10289
Ten miesiącTen miesiąc35503
WszystkieWszystkie5163495
3.236.143.154