Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 86sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

hard rock heroes festival 2023 1nwpskx m

evildeadnt m

steel fest 2023 m

blind guardian plakatnwpskx m

Mord'A'Stigmata z „Hope” na trzech koncertach

   
mordastigmata mPrzed występami u boku Triptykon, Mord'A'Stigmata zagra trzy samodzielne koncerty klubowe. Zespół, promujący najnowszy album pt. „Hope” zobaczyć będzie można już w połowie marca w Szczecinie, Poznaniu i Toruniu. Podczas mini trasy towarzyszyć mu będzie Above Aurora.
10.03 Szczecin, Kolumba 4:
11.03 Poznań, Klub u Bazyla:
Bilety: 25/30 zł. Przedsprzedaż rusza wkrótce.
     
Mord'A'Stigmata (Pagan Records)
W boomie, który polska scena ekstremalna przeżywa od blisko dekady, małopolski kwartet odgrywa kluczową rolę. Wraz z każdym kolejnym wydawnictwem Mord'A'Stigmata definiuje się na nowo, a każde spotkanie z dyskografią zespołu to okazja do przyjrzenia się jego niesamowitej brzmieniowej ewolucji. Z biegiem lat grupa, na której czele stoi gitarzysta i główny kompozytor Static, awansowała do grona najciężej pracujących i najbardziej samoświadomych reprezentantów rodzimego podziemia. Ukazująca się 17 lutego, czwarta płyta pt. „Hope” jest tego najlepszym dowodem. To muzyka, która pogrąża słuchacza w bezkresnej melancholii, która dla jednych będzie cierpieniem, dla innych ulgą.
Dla fanów: Neurosis, Altar of Plagues, Agalloch
Posłuchaj „Hope” (oficjalne audio):
   
Above Aurora (Pagan Records)
Świetnie rokujący ubiegłoroczni debiutanci na scenie rodzimego black metalu. Pierwszy album Above Aurora, „Onwards Desolation” zebrał bardzo dobre recenzje. Muzyka poznańskiego zespołu wpisuje się we współczesne oblicze gatunku, łącząc mrok, chłodną melodykę z wysublimowanymi aranżacjami. Ciemność, pustka i beznadzieja – to części składowe stylu Above Aurora, którzy swoją muzykę traktują jako komentarz do fatalnej kondycji człowieka i świata.
Posłuchaj „Onwards Desolation” (stream albumu): youtu.be/i0xEjjmqEN0
139_mag_baner2.png 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 143_bogactwo_ascezy.jpg

Goście

4450305
DzisiajDzisiaj322
WczorajWczoraj1496
Ten tydzieńTen tydzień8244
Ten miesiącTen miesiąc15947
WszystkieWszystkie4450305
3.233.219.103