Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 77sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

epicaposterz m

wardruna poster b

helicon metal festival iiidoz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

kiss poster m

steelpanther poster m

evanescenceposterz m

vandenberg poster m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

"Snakes Of Eden" CETI na winylu

   
cetivinyl mSzykuje się niesamowita niespodzianka dla fanów grupy CETI i ich nowego albumu " Snakes Of Eden" ukaże się on na winylu. Wraz z wydawcą Metal Mind Productions oraz firmą Pronet Records muzycy i management CETI postanowili o przygotowaniu wersji winylowej nowego albumu. Płyta w sklepach pojawi się wiosną tego roku. Uznanie oraz duże zainteresowanie nowym albumem stało się dla wszystkich przyczynkiem do jego realizacji w tej wersji, pożądanej nie tylko przez pasjonatów. Winylowe wersje cieszą się bowiem coraz to większym zainteresowaniem i wydają je wszystkie liczące się zespoły na świecie.
Po gadżecie jakim jest własne piwo "Wężowe" CETI przygotowane specjalne na trasę Snakes Are Back In Town jest to kolejny element promocji na najwyższym poziomie do czego grupa CETI już wszystkich przyzwyczaiła. Realizatorem tej odsłony jest firma Pronet Records, skupiające w sobie wydawnictwo, agencję promocyjną, własne radio i tv etc. , która to we współpracy z Metal Mind Productions podjęła się wydania winylowej wersji Węży Edenu. Wkrótce więcej informacji. A dziś raz jeszcze zapraszamy na najbliższe koncerty CETI w ramach trasy SNAKES ARE BACK IN TOWN (w Łodzi 17.02 - Klub New York oraz After Party Wężowe w Piwotece Narodowej) oraz Warszawie (Voodoo Club 18.02). 
131_ot1020.gif 129_evangelist_banner158x600px.jpg 121_axe_crazy_baner.gif 120_slider_ot.gif

Goście

3582129
DzisiajDzisiaj53
WczorajWczoraj331
Ten tydzieńTen tydzień53
Ten miesiącTen miesiąc53
WszystkieWszystkie3582129
3.239.33.139