Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Blindead na pięciu koncertach w czerwcu

   
blindeade mWspólnie z  Blindead mamy przyjemność ogłosić, że grupa pojawi się z początkiem czerwca na pięciu koncertach w ramach promocji najnowszej płyty ‚Ascension’. Jeden z największych artystycznych sukcesów na polskim stylu metalu i rocka, a w ostatnich miesiącach – największe zaskoczenie. W kilkunastoletniej karierze Blindead nie ma miejsca na przewidywalność. Za to zawsze było i nadal jest na poruszającą muzykę. Zespół Mateusza Śmierzchalskiego stworzył fundamenty współczesnego metalu alternatywnego w Polsce, a dzięki płytom takim jak „Autoscopia/Murder in Phazes” czy nominowanej do Fryderyka „Affliction XXIX II MXMVI” stał się jego wiodącym reprezentantem. Wymagające skupienia utwory, sceniczna charyzma i bogata warstwa wizualna koncertów do dziś są wizytówką Blindead.
Po rozstaniu z wieloletnim frontmanem Patrykiem Zwolińskim, grupa przerwała milczenie wydanym pod koniec 2016 r. albumem „Ascension”. Subtelniejsze utwory wraz z nowym wokalistą Piotrem Piezą ukazują zespół w nowym świetle, z odmienioną energią.
   
Bilety dostępne na naszej stronie pod poniższymi linkami:
rightslider_002.png rightslider_004.png rightslider_005.png rightslider_001.png rightslider_003.png

Goście

5221513
DzisiajDzisiaj415
WczorajWczoraj4357
Ten tydzieńTen tydzień11947
Ten miesiącTen miesiąc29447
WszystkieWszystkie5221513
3.238.121.7