Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Decapitated zapowiada nowy album

   
decapitated coverg mDecapitated ogłosili właśnie szczegóły związane z ich siódmym wydawnictwem. Album będzie nazywał się "Anticult", a data premiery to 7 lipca. Dziś prezentujemy okładkę płyty oraz nowy utwór, zatytułowany "Never": www.youtu.be/Dzsnunj-5gg
   
Jak twierdzi zespół, "Never" bardzo dobrze reprezentuje zawartość muzyczną "Anticult”. Utwór jest techniczny i zawiera w sobie duży ładunek agresji i furii, a z drugiej strony jest chwytliwy i na długo pozostaje w pamięci. 
   
"Anticult" to kolejny album, który poszerza muzyczne horyzonty i przynosi nowe elementy w twórczości grupy, przez co wynosi zespół dalece poza ramy death metalu. Jak podkreśla Vogg, mózg i gitarzysta Decapitated, nowy album doskonale reprezentuje zarówno dziedzictwo jak i przyszłość grupy, i jest najlepszą wizytówką muzyczną Decapitated.
Szczegółowa tracklista wydawnictwa prezentuje się następująco:
"Impulse"
"Deathvaluation"
"Kill the Cult"
"One Eyed Nation"
"Anger Line"
"Earth Scar"
"Never"
"Amen"
    
"Anticult" ukaże się 7.07 dzięki Mystic Production. Zamówienia można składać już dziś pod tym linkiem: www.mystic.pl/produkty.htm?search_text=decapitated+Anticult
rightslider_004.png rightslider_002.png rightslider_005.png rightslider_001.png rightslider_003.png

Goście

5163476
DzisiajDzisiaj1837
WczorajWczoraj907
Ten tydzieńTen tydzień10270
Ten miesiącTen miesiąc35484
WszystkieWszystkie5163476
3.236.143.154