Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 66sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

impallers plakath m

wasp plakatt m

anathema plakat m

ulcerate plakatt m

epicak m

mad fest vol1 posterf m

mastodon plakatb m

mad lion fest vol3 posterf m

airbourne plakatf m

the sisters of mercy plakatb m

knock out on toura m

illusion plakatf m

wasp plakat m

helloween plakat z logo hmp m

morbid angel plakats m

threshold plakat m

dirkschneider plakat m

dio returns plakato b

stevenseagullsh m

merry christless plakatd m

kreator plakatk m

accept plakath m

Bang Your Head - 13-15 lipca2017 - Balingen

   
bang tour head plakath mFestiwal Bang Your Head odbywa się już ponad 20 lat! Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza edycja miała miejsce w roku 1996. Nie była jednak niczym spektakularnym, razem z przedstawicielami wytwórni, słuchaczami „Heavy oder was” było łącznie 600 osób. Co ciekawe, to nie Blind Guardian będący wtedy w szczytowej formie stanowił wtedy główny magnes, a reaktywowany Tokyo Blade. Kolejna edycja była już większa i zapoczątkowała wielką „karierę” tego południowoniemieckiego festiwalu. Zagrały na niej m.in. Virgin Steele (któż nie chciałby obejrzeć ekipy Davida DeFeisa w tamtym okresie!) czy reaktywowany Demon.
Trzecia  odsłona festiwalu w 1998 roku nabrała już prawie obecnego kształtu – festiwal miał formę dwudniową i odwiedziło go 1800 osób każdego dnia, a hala, w której odbywał się była zapełniona do cna (i znów: któż by nie chciał zobaczyć wtedy Iced Earth!). Nic dziwnego, i wtedy organizatorzy sprowadzili reaktywowany kult, tym razem Nasty Savage. Trzydniową formę na świeżym powietrzu festiwal przybrał dopiero podczas czwartej edycji. Od tego czasu do dziś Bang Your Head odbywa się w Balingen.
W tym roku festiwal odbędzie się w weekend 13-15 lipca, poprzedzony zostanie jednak przez „warm up show” 12 lipca, na którym zagrają wcale nie takie „rozgrzewkowe” zespoły, bo Death Angel, którzy przecież niedawno wypuścił świetną płytę, Sanctuary, Angel Dust, Bloodbound i Stormwarrior. Właściwy festiwal rozegra się w formie „open air” oraz w hali. Na festiwalu zagra od lat niewidziana w metalowym kontekście Lee Aaron, która w ostatnim czasie postanowiła wrócić do rockowo-metalowych korzeni, Hammerfall ze specjalnym show opartym na „Glory to the Brave” czy Venom zapowiadający piekielnie efektowną oprawę. Będzie też okazja do zobaczenia rewelacyjnego wokalisty – Seana Pecka w Denner/Sherman czy legendarnego  Steva Grimmetta.  Pełny skład festiwalu znajdziecie pod linkiem: www.bang-your-head.de/site_byh/bands?language=en
Na festiwal są dostępne jeszcze bilety. Dojechać do Balingen można oczywiście samochodem oraz pociągiem (ze stacji Balingen Süd jest tylko kilka minut pieszo na teren festiwalu). Na stronie festiwalu: www.bang-your-head.de można znaleźć bardzo dokładne i dobrze opisane informacje.
125_dio_156x600.gif 128_bullet-raid_baners_b.gif 124_banerMOSHERZ.jpg 122_beastinblack_158x600px_eu.gif 126_threshold-158x600px-eu.gif 123_bg_158x600px_eu.gif 121_destruction_158x600px_eu.gif 127_paenzer_158x600px_euv_b.gif

Goście

807930
DzisiajDzisiaj860
WczorajWczoraj1549
Ten tydzieńTen tydzień10408
Ten miesiącTen miesiąc32758
WszystkieWszystkie807930
54.80.60.91

fates warning plakatn m

cradle of filthf m

magnum2018 new m

korpiklaani plakath m

40-lecie toto w tauron arenie krakwt m

black label society plakatf m

roger waters plakatu m

camel ebiuletynf m

deeppurple posterb1e m