Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Showcase’owa trasa Ván Records na jedynym przystanku w Polsce

   
king dude the ruins of beverast caronte trasak m31 października, do krakowskiego ZetPeTe, z różnych stron otchłani zjadą King Dude, The Ruins of Beverast oraz Caronte.
King Dude/The Ruins of Beverast/ Caronte
31.10. 2017 Kraków, ZetPeTe (ul. Dolnych Młynów 10)
    
bilety: 55zł (pula promocyjna tylko TUTAJ)/65zł (przedsprzedaż)/75zł (w dniu koncertu) dostępne na lefthandsounds.org/bilety oraz w sieci Eventim  (od 20.06.)
    
King Dude
Najbardziej rozchwytywany reprezentant Ván Records w ostatnich latach. TJ Cowgill i jego trupa czują się dobrze zarówno na jednej scenie z blackmetalowymi bluźniercami, jak i w bardziej stonowanym towarzystwie. Amerykańskie do cna, dark folkowe piosenki doskonale przemycają światło Lucyfera do świata rozrywki, a dowodem rosnącej popularności Kinga Dude'a niech będą jego regularne powroty do Polski, w tym kwietniowe koncerty promujące ostatni album pt. „Sex”.
„I Wanna Die at 69” (Oficjalny klip): www.youtu.be/Rw0hfb6630Q
   
The Ruins Of Beverast
W momencie kiedy scena blackmetalowa, mimo przeżywania swojego szczytu, coraz bardziej zasypywana jest muzyką schematyczną i gatunkowymi kliszami, niewielu jest prawdziwie wyróżniających się twórców. The Ruins of Beverast, solowe przedsięwzięcie Alexandra Meilenwalda zalicza się do dzisiejszej elity. Szamański mariaż black i doom metalu, praktykowany przez artystę od ponad dekady osiągnął swą najdoskonalszą postać na wydanym niedawno albumie „Exuvia”. Monumentalny pejzaż beznadziei i zła szkicowany przez The Ruins  of Beverast pogrąża, degraduje i zwyczajnie nie ma dziś sobie równych.
„Towards Malakia” (Audio): www.youtu.be/Jz57VzkPC4k
    
Caronte
Naładowany mocą Thelemy, okultystyczny rytuał w wykonaniu Włochów z Caronte otworzy dźwiękowy tryptyk tego wieczoru. Zapowiadający trzeci album pt. „YONI” kwartet z Parmy (premiera 27 października) kupi fanów Black Sabbath, Electric Wizard, Pentagram oraz Danzig. Gęsta atmosfera, rytualne opary i opętanie w najlepszym, starym stylu.
„Codex Babalon” (Audio): www.youtu.be/cf_JpI6FiRQ
rightslider_001.png rightslider_004.png rightslider_002.png rightslider_005.png rightslider_003.png

Goście

5115678
DzisiajDzisiaj1510
WczorajWczoraj815
Ten tydzieńTen tydzień5261
Ten miesiącTen miesiąc49398
WszystkieWszystkie5115678
3.239.95.36