Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 68sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

bb plakatz m

bullet tourchartsentry weba b

camel ebiuletynf m

black silesia open air iii m

choppers club plakatxyz m

exodus plakat katowice 250 m

judaspriest posterb1 m

king crimson m

deeppurple posterb1e m

iced earth plakat m

wacken plakatd m

anathema plakatz m

roger waters plakatu m

ino rock festival plakata m

hellion metal festivalx m

primal fear plakata b

threshold european tour 2018z m

 

Showcase’owa trasa Ván Records na jedynym przystanku w Polsce

   
king dude the ruins of beverast caronte trasak m31 października, do krakowskiego ZetPeTe, z różnych stron otchłani zjadą King Dude, The Ruins of Beverast oraz Caronte.
King Dude/The Ruins of Beverast/ Caronte
31.10. 2017 Kraków, ZetPeTe (ul. Dolnych Młynów 10)
    
bilety: 55zł (pula promocyjna tylko TUTAJ)/65zł (przedsprzedaż)/75zł (w dniu koncertu) dostępne na lefthandsounds.org/bilety oraz w sieci Eventim  (od 20.06.)
    
King Dude
Najbardziej rozchwytywany reprezentant Ván Records w ostatnich latach. TJ Cowgill i jego trupa czują się dobrze zarówno na jednej scenie z blackmetalowymi bluźniercami, jak i w bardziej stonowanym towarzystwie. Amerykańskie do cna, dark folkowe piosenki doskonale przemycają światło Lucyfera do świata rozrywki, a dowodem rosnącej popularności Kinga Dude'a niech będą jego regularne powroty do Polski, w tym kwietniowe koncerty promujące ostatni album pt. „Sex”.
„I Wanna Die at 69” (Oficjalny klip): www.youtu.be/Rw0hfb6630Q
   
The Ruins Of Beverast
W momencie kiedy scena blackmetalowa, mimo przeżywania swojego szczytu, coraz bardziej zasypywana jest muzyką schematyczną i gatunkowymi kliszami, niewielu jest prawdziwie wyróżniających się twórców. The Ruins of Beverast, solowe przedsięwzięcie Alexandra Meilenwalda zalicza się do dzisiejszej elity. Szamański mariaż black i doom metalu, praktykowany przez artystę od ponad dekady osiągnął swą najdoskonalszą postać na wydanym niedawno albumie „Exuvia”. Monumentalny pejzaż beznadziei i zła szkicowany przez The Ruins  of Beverast pogrąża, degraduje i zwyczajnie nie ma dziś sobie równych.
„Towards Malakia” (Audio): www.youtu.be/Jz57VzkPC4k
    
Caronte
Naładowany mocą Thelemy, okultystyczny rytuał w wykonaniu Włochów z Caronte otworzy dźwiękowy tryptyk tego wieczoru. Zapowiadający trzeci album pt. „YONI” kwartet z Parmy (premiera 27 października) kupi fanów Black Sabbath, Electric Wizard, Pentagram oraz Danzig. Gęsta atmosfera, rytualne opary i opętanie w najlepszym, starym stylu.
„Codex Babalon” (Audio): www.youtu.be/cf_JpI6FiRQ
116_jt-gig-baner.gif 121_behemoth_158x600px_eu.gif 120_overkill_158x600px_eu_b.gif 118_riotV_158x600px_eu.gif 117_anthrax_158x600px_eu.gif

Goście

1167646
DzisiajDzisiaj1426
WczorajWczoraj2173
Ten tydzieńTen tydzień6107
Ten miesiącTen miesiąc52654
WszystkieWszystkie1167646
54.162.253.34

powerwolf plakatz m

nightwish plakatz m

annihilator plakatz m

slayer plakatz m

batushka plakatz m