Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 66sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

them plakat m

arch enemy plakatg m

impallers plakath m

satyricon plakatg m 

voivod plakath m

onslaught plakatd m

paradise lost plakata m

continental crucifixion tourk m

brother firetribe plakat m

orden ogang m

satyricon dwa koncerty m

wardrunaplakatd m

mayhem plakatr m

alterbridge poster b1s m

eluveitiea m

wasp plakatt m

kadavar plakatb m

anathema plakat m

grand magus plakatk m

ulcerate plakatt m

epicak m

mastodon plakatb m

airbourne plakatf m

the sisters of mercy plakatb m

knock out on toura m

wasp plakat m

Amerykański zespół - The Dead Daisies trzęsie naszą planetą

   
the dead daisies covera mIch interpretacja klasyka Grand Funk Railroad "We're An American Band" zdobyła już milion wyświetleń w internecie. Po zagraniu na największych światowych festiwalach i wyprzedanych koncertach w UK, Europie, Japonii, Ameryce Południowej i Meksyku, The Dead Daisies wracają do domu, aby odbyć ostatnią odnogę ich World Tour grając 12 koncertów na wsparcie ich nowego albumu live "Live and Louder", który zdobył uznanie krytyków. 
  
Koncertowa interpretacja klasyka Grand Funk Railroad "We're An American Band" została wydana 4. lipca w ramach świętowani niepodległości narodu, a wideo zostało stworzone, aby przypomnieć światu o tym, co jest wspaniałe w Ameryce. Wideoklip (www.youtu.be/SoOLC54OK7w) ma już ponad milion wyświetleń Na YouTube i Facebooku. 
  
Główny wokalista John Corabi stwierdza: "Po raz pierwszy wykonaliśmy ten utwór dla naszych oddziałów w Korei Południowej. Chcieliśmy dać naszym ludziom w uniformach coś "amerykańskiego", żeby poczuli się trochę jak w domu. Ten utwór tak się udał, że zdecydowaliśmy się nadal go grać, a następnie nagraliśmy go na album."
  
Pod szyldem The Dirty Dozen Tour, The Dead Daisies rozpoczynają inwazję ze specjalnymi gośćmi The Dives 10. sierpnia w Chicago, a kończąc w Las Vegas 27. sierpnia. 
 
Poza własnymi headline show, zespół będzie też grał na kilku największych rajdach motocyklowych w kraju, z występami w Full Throttle Saloon 9. sierpnia, na EasyRiders Rodeo Tour w Chillicothe, OH 1. sierpnia i na The National H.O.G. Rally w Harley-Davidson Museum w Milwaukee 2. sierpnia.
  
The Dead Daisies to rockowcy Doug Aldrich (Whitesnake, Dio), John Corabi (Mötley Crüe, The Scream), Marco Mendoza (Thin Lizzy, Whitesnake), Brian Tichy (Ozzy Osbourne, Foreigner) i David Lowy (Red Phoenix, Mink). 
Nie przegap tego, co fani rocka znają już na całym świecie.
  
Rock żyje i ma się dobrze... 
127_paenzer_158x600px_euv_b.gif 128_bullet-raid_baners_b.gif 124_banerMOSHERZ.jpg 126_threshold-158x600px-eu.gif 125_dio_156x600.gif

Goście

759417
DzisiajDzisiaj534
WczorajWczoraj2176
Ten tydzieńTen tydzień2709
Ten miesiącTen miesiąc49153
WszystkieWszystkie759417
54.166.232.243

helloween plakat z logo hmp m

morbid angel plakats m

threshold plakat m

dirkschneider plakat m

dio returns plakato b

stevenseagullsh m

merry christless plakatd m

kreator plakatk m

accept plakath m

fates warning plakatn m

cradle of filthf m

magnum plakatm m

korpiklaani plakath m

40-lecie toto w tauron arenie krakwt m

roger waters plakatu m