Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 68sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

bullet tourchartsentry weba b

black silesia open air iii m

king crimson m

deeppurple posterb1e m

iced earth plakat m

striker summer slam m

wacken plakatd m

anathema plakatz m

roger waters plakatu m

ino rock festival plakata m

hellion metal festivalx m

primal fear plakata b

threshold european tour 2018z m

ross the boss bullet crystal viper m

ross the boss 2 plakat m

diamond head plakat m

 

Kompilacja "British Steel - The Rising Force Of British Heavy Metal" zostanie wydana we wrześniu

    
Warzy się coś apetycznego - chodź wziąć łyka. Blighty (tak my, Brytyjczycy, mówimy na Wielką Brytanię) 2017, rzekomy dom Heavy Metalu, rodzi godne i różnorodne projekty gotowe do konkurowania z naszymi najlepszymi sąsiadami. Młode pokolenie, wychowane z szeroką wiedzą o ciężkiej muzyce, zdecydowało, że nie jest zainteresowane przesuwaniem granic techniki, produkcji i ekstremalności. Zamiast tego, te gogusie chcą jedynie znaleźć własne brzmienie i pisać utwory o takiej samej jakości jak te, przy których dźwiękach z rodzinnego stereo się wychowali. Ta pasja do ciężkiej muzyki daje tym "synom swoich ojców" pewność siebie w tworzeniu dokładnie takiej muzyki, jaką chcą.
Oskarżenia i etykiety, takie jak "retro" i "stara szkoła", spływają po nich jak woda po przeciwdeszczowym topiku. Jeśli odcinasz się pełen pasji na mniej więcej dziesięć lat dla małej publiki z małym wsparciem lub jego brakiem, ciężko jest angażować się z taka negatywnością. Nie miej złudzeń - wszystkie projekty tutaj muszą właśnie z tym żyć. Grają od kiedy są nastolatkami, zobaczysz ich w pierwszym rzędzie na każdym koncercie, a jeśli nikt nie oferuje koncertów, sami je zrobią. I nie będzie kłamstwem, jeśli powiemy, że mieliśmy aż za duży wybór dla tego Stalowego półmiska. Nasz kielich się przelał! Więc, czy jest to ruch? Nazywamy to i definiujemy? Nie, gdyby tak było, moglibyśmy poddać to do dymisji, a ten zróżnicowany bufet ani myśli znikać.
"British Steel - The Rising Force Of British Heavy Metal" będzie dostępna jako CD, winyl LP i do pobrania, a wydana będzie 22 września 2017 przez Dissonance Productions i Back On Black. Klip promocyjny: www.youtu.be/br3XKZJ7gHg
Wykaz utworów:
01. Amulet - Highwayman
02. Aggressive Perfector – Harlot’s Spell
03. Eliminator – Lost To The Void
04. Dungeon – Queen Of Sin
05. Dark Forest – Where The Arrow Falls
06. Toledo Steel – Rock Nights
07. Vuil – Iron Witch
08. Seven Sisters – The Witch’s Eye
09. Insurgency – Destined For Death
10. Neuronspoiler – Slay The Beast
11. Wytch Hazel – Freedom Battle
CD na Amazonie: www.amzn.eu/7NFRqmF
Winyle na Amazonie: www.amzn.eu/7rzawi8
118_riotV_158x600px_eu.gif 121_behemoth_158x600px_eu.gif 120_overkill_158x600px_eu_b.gif 119_slayer_158x600_eu.gif 117_anthrax_158x600px_eu.gif

Goście

1285813
DzisiajDzisiaj316
WczorajWczoraj2348
Ten tydzieńTen tydzień316
Ten miesiącTen miesiąc31464
WszystkieWszystkie1285813
54.161.40.41

powerwolf plakatz m

nightwish plakatz m

annihilator plakatz m

slayer plakatz m

batushka plakatz m