Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Próby do trasy ‘Pumpkins United’

    
helloweenk mPodglądamy Helloween podczas prób do trasy ‘Pumpkins United’! Muzycy podchodzą do przedsięwzięcia z energią i dużą dawką humoru, a przygotowany repertuar ma mieć przekrojowy charakter i składać się z kompozycji  pochodzących z trzech dekad istnienia zespołu. Wideo z prób obejrzeć można tutaj:  www.youtube.com/watch?v=hTev5-0nYVs
   
Jedyny polski koncert Helloween Pumpkins United odbędzie się w Hali Koło w Warszawie 28 listopada!  Muzykom Helloween towarzyszyć będą Michael Kiske i Kai Hansen, którzy zaprezentują zespół w klasycznym składzie.
    
Bilety do nabycia na stronach: shop.metalmind.com.pl;  www.ticketpro.pl, www.eventim.pl,  www.ebilet.pl,  www.ticketportal.pl,  www.ebilet.pl  oraz www.progresja.com
    
Helloween to bezspornie jeden z najlepszych materiałów eksportowych Niemiec. Uważani za ojców chrzestnych niemieckiego speed metalu, stali się jednym z najbardziej wpływowych zespołów metalowych na świecie. Do tej pory zespół wydał 15 albumów studyjnych i 3 płyty live, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 milionów sztuk, 14 z nich pokryło się złotem, a 6 platyną. Podczas pracy nad książką "Hellbook", dokumentującej działalność zespołu, muzycy zdali sobie sprawę z tego jak wiele udało im się osiągnąć i jak wiele jeszcze przed nimi. To wtedy zrodził się pomysł trasy Pumpkins United. Fani nigdy nie przestali prosić o takie 'zjednoczenie' i w końcu dostają swoje marzenie.
rightslider_002.png rightslider_004.png rightslider_005.png rightslider_001.png rightslider_003.png

Goście

5113046
DzisiajDzisiaj182
WczorajWczoraj488
Ten tydzieńTen tydzień2629
Ten miesiącTen miesiąc46766
WszystkieWszystkie5113046
3.239.95.36