Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 87sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

 

 

Pearl Jam "Let's Play Two" - premiera albumu 29 września

    
pearl jam coverm mPearl Jam jest jedynym zespołem sceny Seattle, który działa nieprzerwanie od 1990 roku, wciąż koncertując i wydając płyty. “Let’s Play Two” to ścieżka dźwiękowa do filmu o tym samym tytule, wyreżyserowanym przez Danny’ego Clincha. Nagrania zostały zarejestrowane podczas dwóch wyprzedanych koncertów na stadionie Wrigley Field w Chicago, 20 i 22 sierpnia 2016 roku. Można powiedzieć, że jest to koncertowy best of Pearl Jam! Na jednym krążku znalazły się prawdziwe perełki, wybrane z albumów od „Ten” do „Lightning Bolt”.
     
Zobacz trailer! www.youtu.be/B85SIjDZ_Jw
   
Dzięki oczom Danny'ego Clincha i głosowi Pearl Jam, film prezentuje podróż specjalnego związku - wykorzystując przeszłość i teraźniejszość zarówno zespołu, jak i Chicago Cubs poprzez muzykę, pot i wieczne nadzieje na bycie zarówno fanem Cubs i fanem Pearl Jam.
Chicago jest rodzinnym miastem Eddiego Veddera. Miedzy innymi dlatego Pearl Jam nawiązał kontakt z miastem, Chicago Cubs i Wrigley Field, który jest niezrównany w świecie sportu i muzyki.
    
"W moich filmach i zdjęciach uwielbiam odkrywać związek między zespołem, ich fanami i lokalizacją" - mówi Danny Clinch. "Kiedy zdarzy się, że głównymi bohaterami filmu są Pearl Jam, Chicago Cubs, ich kibice i Wrigley Field w historycznej chwili, wiesz, że będzie to epickie”.
   
Reżyser i fotograf Danny Clinch współpracował z Pearl Jam m. in. przy okazji koncertowego wydawnictwa "Immagine in Cornice" (2007). Od 27 września w różnych miejscach na całym świecie film będzie miał specjalne pokazy, po szczegóły zapraszam na stronę www.pearljam.com/letsplaytwo 17 listopada film ukaż się na video.
    
Spis utworów:
1 CD
Low Light
Betterman
Elderly Woman Behind The Counter In The Small Town
Last Exit
Lightning Bolt
Black, Red, Yellow
Black
Courduroy
Given To Fly
Jeremy
Inside Job
Go
Crazy Mary
Release
Alive
All The Way
I’ve Got A Feeling
    
2 LP:
SIDE A 
Low Light 
Better Man 
Elderly Woman Behind The Counter In A Small Town 
Last Exit 
Lightning Bolt 
   
SIDE B 
Black, Red, Yellow 
Black
Corduroy 
Given To Fly 
   
SIDE C 
Jeremy 
Inside Job 
Go 
Crazy Mary 
   
SIDE D 
Release 
Alive
All The Way 
I've Got A Feeling
143_bogactwo_ascezy.jpg 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 139_mag_baner2.png

Goście

4781269
DzisiajDzisiaj780
WczorajWczoraj881
Ten tydzieńTen tydzień780
Ten miesiącTen miesiąc17422
WszystkieWszystkie4781269
3.238.180.174