Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 87sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

 

 

Koncert Wildhunt + Raging Death

    
wildhunt plakatn mWildhunt już po raz drugi odwiedzi nasz kraj. Po raz pierwszy wystąpili w kultowej Korbie. Teraz zagrają w krakowskim klubie Cemetery Pub (Grodzka 42). Jeżeli lubisz takie kapele jak Deathrow, Heathen, Paradox, czy Coroner, to musisz ich zobaczyć! Pokażcie siłę polskiego podziemia i wpadajcie na tej gig!Wywiad z Wildhunt w Heavy Metal pages przeczytacie tu:
Wildhunt - to kwartet z Wiednia. Grają techniczny thrash na oldskulową modłę. Powstali w 2011 z inicjatywy guitarzysty/wokalisty Wolfganga Elwitschgera oraz perkusisty Lukasa Rotha. W 2012 roku zespół własnym sumptem wypuścił EP pt.: „Scenting the Pray”.
EPka spotkała się z ciepłym przyjęciem i wyprzedała się w krótkim czasie. Czego skutkiem była re-edycja tego wydawnictwa, jednak tym wziął się za to amerykański label Stormspell Records.
Ponadto, zespół można było znaleźć na splicie austriackiego podziemia, zatytułowanym „Austrian Heavy Metal Alliance”, z takimi kapelami jak High Heeler, Liquid Steel,, Roadwolf, czy Diamond Falcon. Split został wydany na winylu przez Doc’s Dungeon w 2015 roku.
W 2016 roku zespół zaatakował pełnym albumem pt.: „Descending”. Okładkę do tego albumu wykonał sam Paolo Girardi, a wydaniem zajęła się włoska wytwórnia Metal On Metal Records. Kto jest w temacie, ten wie, że Metal On Metal Rec. nie wydaje byle gówna. Wydawnictwo jest utrzymane w klimacie technicznego speed/thrashu z przełomu lat 80-tych i 90-tych.
    
Wildhunt gościło już w Polsce w ramach europejskiej trasy z Korgull the Exterminator oraz Vigilance. Będzie to ich druga wizyta w kraju nad Wisłą.
   
Wildhunt - strona zespołu
www.metal-on-metal.com/bands/wildhunt/ - profil na stronie Metal on Metal Records
Najnowszy singiel "Made Man"
"Terror Right Below" z debiutanckiego albumu
     
Raging Death koncertuje od ponad 5 lat, ma na swoim koncie ok. 50 koncertów w całej Polsce, oraz kilka poza jej granicami. występował m.in. przed Wolf Spider, Master, Hypnos, a w czerwcu tego zagrał przed legendarnym zespołem Testament. Zeszłego roku ukazał się debiutancki album nakładem włoskiej wytwórni Punishment 18 Records, w październiku tego roku ukazał się najnowszy singiel "Taste the Steel", wydany na kasecie dzięki Destruktion Records.
141_mag_baner4.png 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 143_bogactwo_ascezy.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4781305
DzisiajDzisiaj816
WczorajWczoraj881
Ten tydzieńTen tydzień816
Ten miesiącTen miesiąc17458
WszystkieWszystkie4781305
3.238.180.174