Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

W.A.S.P w Warszawie już w sobotę - znamy dokładny plan koncertu

     
wasp rozpiska mNa koncert W.A.S.P. zapraszamy już w najbliższą sobotę 25 listopada do warszawskiego klubu Progresja. Z okazji 25. rocznicy wydania „The Crimson Idol”, W.A.S.P. zagra na żywo wszystkie utwory z wspomnianego albumu. Koncertowy set zostanie uzupełniony dodatkowo o trzy kompozycje, które w zamyśle lidera grupy Blackiego Lawlessa miały się znaleźć na koncepcyjnym materiale. Drugą część show uzupełnią największe hity zespołu z "Blind In Texas" i "I Wanna Be Somebody" na czele. W roli supportu zaprezentuje się Exlibris.
     
Oto rozkład jazdy zbliżającego się koncertu:
18:00 - Drzwi
19:30-20:00 - Exlibris
20:30-... - W.A.S.P.
     
Bilety na ten koncert dostępne są na: sklep.knockoutprod.net
     
W.A.S.P. (USA) hard rock, heavy metal:
W 1982 roku, czyli równo 35 lat temu, charyzmatyczny nowojorczyk Blackie Lawless (naprawdę Steven Duren, mający wcześniej krótki flirt z New York Dolls) założył w Los Angeles zespół W.A.S.P. Parę lat później kapela miała już na swoim koncie złote i platynowe płyty, stanowiła awangardę melodyjnego rocka/hard rocka/metalu rodem z Kalifornii, a muzycy mieli reputację wariatów (rzucali w publikę surowym mięsem i pili krew), degeneratów i zboczeńców, których interesują tylko alkohol, narkotyki i łatwe dziewczyny, konsumowane w dużych ilościach. Od lat ten sposób życia W.A.S.P. nie dotyczy. Nie tylko dlatego, że zmienił się skład, i to nie raz, lecz głównie dlatego, że Blackie przeszedł nawrócenie religijne i jego postępowanie determinowane jest dekalogiem. Sorry, taki mamy klimat, że "Animal (Fuck Like A Beast)" na żywo już nie usłyszycie. Ale głos lider zespołu wciąż ma jedyny w swoim rodzaju, a i umiejętności pisania dobrej muzyki mu nie odebrano, czego dowodem znakomicie przyjęty album "Golgotha" z 2015 roku.
Rok 2017 to nie tylko rocznica powstania W.A.S.P. To również ćwierćwiecze kultowej płyty "The Crimson Idol", koncepcyjnego wydawnictwa, którym Blackie udowodnił światu, że o poważnych sprawach też pisać umie. Do tego w studiu miał wsparcie świetnego perkusisty Frankiego Banalli. Z okazji jubileuszu W.A.S.P. wykona na najbliższej trasie koncertowej płytę "The Crimson Idol" w całości! Do tego w setliście znajdą się trzy piosenki, które w zamyśle Lawlessa miały trafić na album, lecz ostatecznie się na nim nie znalazły. Opowieść o gwieździe rocka Jonathanie to nie wszystko. Blackie z kapelą podzieli koncert na dwa sety. W drugim zabrzmią największe hity W.A.S.P. z "Blind In Texas" i "I Wanna Be Somebody" na czele. Zapowiada się naprawdę wyjątkowe przeżycie dla fanów zespołu.
www.waspnation.com

www.facebook.com/W.A.S.P.Nation
www.youtube.com/watch?v=EvBVKis9bwc
    
Exlibris (Polska/Finlandia) heavy metal:
Exlibris to heavy metalowy zespół z Warszawy, działający na scenie od 2003 roku, łączący w swej muzyce klasyczne metalowe riffy z niebanalnymi formami i symfonicznym rozmachem. Na koncie mają dotychczas dwa albumy (w tym jeden wyróżniony tytułem Albumu Miesiąca przez magazyn Metal Hammer) i koncertowe DVD. Dzielili scenę z zespołami takimi jak Def Leppard, Primal Fear, Steel Panther, czy Lordi.
Od 2016 – za sprawą dołączenia do zespołu fińskiego wokalisty Riku Turunena – Exlibris funkcjonuje w składzie międzynarodowym. Obecnie zespół jest jest w ostatniej fazie produkcji nowego albumu p.t. „Innertia”, który ukaże się w przyszłym roku i będzie zdecydowanie najmocniejszym z dotychczasowych dokonań grupy.
www.exlibrisband.com
www.facebook.com/exlibrisband
www.youtube.com/watch?v=SxwZgRpAErA
      
Zagrają:
W.A.S.P. (USA) hard rock, heavy metal
+
Exlibris (Polska/Finlandia) heavy metal
    
Kiedy: 25 listopada (sobota) 2017
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
    
Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
www.eventim.pl
rightslider_003.png rightslider_004.png rightslider_002.png rightslider_005.png rightslider_001.png

Goście

5221500
DzisiajDzisiaj402
WczorajWczoraj4357
Ten tydzieńTen tydzień11934
Ten miesiącTen miesiąc29434
WszystkieWszystkie5221500
3.238.121.7