Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 68sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

bullet tourchartsentry weba b

black silesia open air iii m

king crimson m

deeppurple posterb1e m

iced earth plakat m

wacken plakatd m

anathema plakatz m

roger waters plakatu m

ino rock festival plakata m

hellion metal festivalx m

primal fear plakata b

threshold european tour 2018z m

 

Blasphemy, Nifelheim i Satan headlinerami Black Silesia III - Open Air Festival

     
blacksilesiaopenair mTrzecia edycja festiwalu staje się dwudniowym festiwalem Open Air. Impreza odbędzie się w Grodzie Rycerskim w Byczynie. Headlinerami pierwszego dnia zostali bogowie wojny i prekursorzy black metalu – Blasphemy, którzy po prawie 35 latach działalności przylecą prosto z Kanady na swój pierwszy i jedyny koncert w naszym kraju.Razem z nimi tego dnia na scenie stanie legenda New Wave Of British Heavy Metalu i autorzy jednej z absolutnych podwalin gatunku - kultowego „Court In The Act” z 1983 roku - brytyjski Satan.
         
Drugi dzień uwieńczą ojcowie black/thrashu i niekwestionowana legenda gatunku – Nifelheim, którzy po długich rozmowach zgodzili się zagrać również swój pierwszy i jedyny koncert w Polsce. Bestialski black/thrash z melodiami żywcem wyjętymi z NWOBHM oraz niedostępność ich koncertów sprawiają, że ich przyjazd Nifelheim do Polski staje się wydarzeniem unikatowym.
Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że te dwa zespoły będące na samym szczycie najbardziej pożądanych, a nigdy nie zorganizowanych koncertów w Polsce, zgodziły się zagrać na trzeciej edycji Black Silesia Festival. Sam festiwal przybiera swą docelową formę – dwudniowego festiwalu Open Air. Wybór po ponad roku rozmów i poszukiwań odpowiedniego padł na Gród w Byczynie – mamy nadzieję, że nasza współpraca z Grodem stanie się współpracą wieloletnią.
Na terenie festiwalu dostępne będzie Darmowe pole namiotowe – zachęcamy do skorzystania, ponieważ najbliższe noclegi oddalone są wiele kilometrów od terenu festiwalu.
Do Byczyny dostać się można pociągiem – najbliższa stacja PKP (Biskupice koło Kluczborka) znajduje się niecałe 5 km od terenu festiwalu - droga piesza (dla wytrwałych) będzie oznaczona.
Miejsce nie jest niestety łatwo osiągalne przy pomocy innego transportu niż samochód, mamy natomiast nadzieję, że jego urok i bliskość przyrody zrekompensują te niedogodności.
     
Black Silesia Open Air Festival 2018
Data: 08 - 09.06.2018
Miejsce: Gród Rycerski pod Byczyną, 46-220 Biskupice 58
      
Cena biletu: 250 zł (dwa dni)
*mała pula biletów jednodniowych dostępna będzie w marcu
      
Dostępne są WYŁĄCZNIE bilety kolekcjonerskie z następującymi opcjami odbioru:
1) Zamówienie poprzez 8merch – płatność przelewem + odbiór w dniu imprezy.
2) Zamówienie poprzez 8merch – płatność przelewem + wysyłka (bilety wysyłać będziemy dopiero w lutym).
3) Zamówienie poprzez 8merch – płatność przelewem lub gotówką + odbiór osobisty po wcześniejszym umówieniu się (odbiór możliwy w połowie stycznia na terenie Gliwic lub wybranych koncertach/imprezach, po wcześniejszym umówieniu się).
      
Ilość biletów ograniczona.
120_overkill_158x600px_eu_b.gif 121_behemoth_158x600px_eu.gif 119_slayer_158x600_eu.gif 118_riotV_158x600px_eu.gif 117_anthrax_158x600px_eu.gif

Goście

1243692
DzisiajDzisiaj1814
WczorajWczoraj2380
Ten tydzieńTen tydzień1814
Ten miesiącTen miesiąc58008
WszystkieWszystkie1243692
54.198.158.24

powerwolf plakatz m

nightwish plakatz m

annihilator plakatz m

slayer plakatz m

batushka plakatz m