Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 69sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

internal quiet 2018 tour poster new m 

primal fear plakata b

threshold european tour 2018z m

ross the boss bullet crystal viper m

ross the boss 2 plakat m

diamond head plakat m

xhammerfall plakat m

powerwolf plakatz m

striker plakatzzz m

xmsf poster poland m

xdragonhammer plakat m

nightwish plakatz m

annihilator plakatz m

slayer plakatz m

exodusreklama logotypy rgb m

xkreator plakat m

xmerry christless plakat m 

Sacrilegium wystąpi przed Cradle Of Filth i Moonspell w Warszawie i Gdańsku

     
sacrilegiumxyz mBlack metalowa grupa Sacrilegium zaprezentuje się w roli supportu na koncertach przed Cradle Of Filth i Moonspell w Warszawie i Gdańsku! Jednocześnie informujemy, że koncert w Krakowie został całkowicie wyprzedany. Bilety na to wydarzenie nie będą już dostępne w oficjalnej sprzedaży.
Ze względów produkcyjnych Moonspell i Cradle Of Filth wystąpią na tym koncercie bez supportu. Na koncerty zapraszamy: 23 stycznia do krakowskiego klubu Kwadrat, 24 stycznia do warszawskiej Progresji oraz dzień później 25 stycznia do gdańskiego klubu B90.
          
Bilety na koncert w Warszawie dostępne na: www.sklep.knockoutprod.net
         
Cradle Of Filth (Wielka Brytania) black metal, metal symfoniczny, metal gotycki:
W 2017 roku mija 26 lat odkąd wampiry pod dowództwem Daniego Filtha wypełzły na świat szerzyć śmierć, przemoc, zgorszenie, które podają w formie blackmetalowych, brutalnych utworów nierzadko z elementami gotyckimi i jakby wziętymi z horrorów.
Wydający z siebie nieludzkie odgłosy Dani, jest jedynym muzykiem Cradle Of Filth, pamiętającym jego początki i zarazem głównym autorem przerażających historii w tekstach. Czasem rodzą się one wyłącznie w jego wyobraźni, czasem oparte są na dziełach literackich i historycznych opracowaniach. Jedni uważają popularne Kredki za kicz, ale dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy fanów na świecie wskoczyłoby za nimi w ogień. Oczywiście piekielny.
Za każdym razem, gdy wydaje się, że Cradle Of Filth zaczyna brakować artystycznej mocy, Dani udowadnia, że na skreślanie jego zespołu jest za wcześnie. Tak było w 2015 roku, kiedy ukazał się wysoko oceniony album "Hammer Of The Witches". Elokwentny i piekielnie (jakżeby inaczej) inteligenty Anglik zapewnia, że tym, którym spodobała się wspomniana płyta, jeszcze bardziej spodoba się inspirowana wiktoriańskimi horrorami, dwunasta w studyjnej dyskografii "Cryptoriana – The Seductiveness Of Decay" (premiera 22 września 2017). Właśnie ten materiał, nagrany z gościnnym udziałem Liv Kristine, Kredki będą promować w Polsce.
W swojej ojczyźnie, Portugalii, są bogami. Cztery płyty Moonspell wspięły się tam na szczyt notowania albumów, a "Memorial" pokrył się złotem. Aż tak dobrze w Polsce sobie nie radzą, ale odwiedzają nas od lat i zawsze mogą liczyć na gorące przyjęcie.
Moonspell powstał w 1992 roku, a więc w 2017 obchodzi piękny jubileusz 25-lecia istnienia. Zespół charyzmatycznego i inteligentnego Fernando Ribeiro uczci go nie tylko trasą koncertową, która oczywiście obejmie nasz kraj, lecz również nowym studyjnym albumem "1755". Płyty można się spodziewać na początku listopada.
Grupa zaczynała od black metalu, ale obecnie ich muzyce bardziej przystoją określenia dark metal, gothic metal, czy atmospheric metal. Będą na pewno nowe kompozycje, ale z pewnością nie zabraknie wielkiego metalowego evergreenu "Alma Mater".
           
Sacrilegium (Polska) pagan black metal:
Jesienią 2017 roku Sacrilegium wspaniale zaprezentował się podczas trasy koncertowej po kraju, którą kapela niezłomnego Suclagusa odbyła w towarzystwie Licha, Thaw i Furii. Rodzima legenda pagan black metalu udowodniła, że jest w doskonałej formie, prezentując nagrania sprzed kilkunastu lat oraz te, które powstały po reaktywacji w 2015 roku.Pochodzący z Wejherowa, powstały w 1993 roku zespół, który stworzył kultowy album "Wicher", tak naprawdę dopiero na trasie w 2017 roku docierał się w aktualnym składzie. Pomimo tego Sacrilegium zrobił wielkie wrażenie na fanach i recenzentach profesjonalizmem, brutalnością oraz znakomitym surowym i jednocześnie klarownym brzmieniem.Wciąż ostatnią pozycją w dorobku Sacrilegium pozostają duża płyta "Anima Lucifera" z 2016 roku oraz wydana przed rokiem trzyutworowa EP-ka "Ritual". Album numer trzy powstaje.
sacrilegium.bandcamp.com
www.facebook.com/SacrilegiumOfficial
www.youtube.com/watch?v=GQ2jilX8HtM
    
Zagrają:
Cradle Of Filth (Wielka Brytania) black metal, metal symfoniczny, metal gotycki
Moonspell (Portugalia) dark metal, gothic metal
+
Sacrilegium (Polska) pagan black metal
     
Kiedy: 23 stycznia (wtorek) 2018
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Organizator: Knock Out Productions
     
Kiedy: 24 stycznia (środa) 2018
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
    
Kiedy: 25 stycznia (czwartek) 2018
Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Doki 1
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: B90
      
Bilety dostępne na:
Warszawa: sklep.knockoutprod.net
Gdańsk: www.tickets.soundrive.pl
www.eventim.pl
119_bg_158x600px_eu.gif 121_ex_158x600.gif 130_baner0slider_2.gif 130_baner0slider_1.gif

Goście

1433376
DzisiajDzisiaj1240
WczorajWczoraj2371
Ten tydzieńTen tydzień3611
Ten miesiącTen miesiąc46679
WszystkieWszystkie1433376
54.198.103.13

batushka plakatz m

xhaken plakat m

the australian pink floyd show 2019 posterb1 m

hell over hammaburg flyer august m

xoverkill plakat m