Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 95sm

Szukaj na stronie

 
 UWAGA !!! 
         
Drukowaną, kolekcjonerską wersję 
 HMP Magazine 
możecie zamówić pisząc na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
 

Beata Polak z Jornem Lande

     
beatapolak mJak podaje strona magazynu  Perkusista, Beata Polak dołączyła do zespołu uznanego w środowisku metalowym na całym świecie, norweskiego wokalisty Jorna Lande. Jorn Lande znany jest głównie solowego projektu ale także z kapel Ark, Beyond Twilight, Masterplan, udziela się również bardzo często gościnnie w różnych metalowych projektach jak np. Avantasia.
Ze swoim zespołem występował na większości światowych festiwali metalowych. Ponadto wokalista obecny jest w niezliczonej ilości projektów pozascenicznych związanych z muzyką rockowa i metalową. Przez wielu jest uznawany za jednego z najlepszych współczesnych głosów metalowych.
   
 Jorn zdecydował się na zaproszenie Beaty po obejrzeniu nagrań jakie można znaleźć w serwisie YouTube – filmy play along Wolf Spider oraz szkoła Zagraj w To Z Kobietą. Świetna jakość i treść nagrań pozwoliła wokaliście dokładnie przyjrzeć się stylowi gry Beaty i od razu zaprosić perkusistkę na przesłuchanie do Norwegii.
      
Wspólne próby w kultowym Oak Metal Club w Fosser trwały 4 dni. Muzycy i sam Jorn byli wręcz zachwyceni umiejętnościami Beaty Polak. Tak długie próby pozwoliły także poznać lepiej charakter i sposób bycia muzyka, z którym przyjdzie współpracować i spędzać wspólnie wiele godzin.
     
A oto komentarz samej  Beaty odnośnie zaproszenia, prób i planów:
„Często na maila dostaję angielskie reklamy muzyczne, w związku z tym ignoruję maile po angielsku... Okazało się, że wśród nich był jeden ważny mail, który pominęłam, a później ta sama ważna wiadomość na fb, którą również pominęłam z racji języka angielskiego. Dopiero jak dostałam smsa po angielsku zdecydowałam się go przeczytać... To była wiadomość od Jorna, który szuka ze mną kontaktu i chce zaprosić do współpracy... Nie musiałam słuchać jego płyt żeby wiedzieć, że niewątpliwie mam do czynienia z wokalistą wielkiego formatu. Pojechałam do Norwegii na 4 dni prób w składzie: gitara, bas, bębny i wokal (zabrakło klawiszowca Alessandro Del Vecchi, który w tym czasie był zajęty pracą studyjną we Włoszech). To była pełna profeska – ich dźwiękowiec był na wielogodzinnych próbach i czuwał nad wszystkim, Jorn śpiewał jak na płytach... zarejestrowaliśmy 10 utworów dla utrwalenia formy i przede wszystkim jako pomoc dla mnie. Następne spotkanie wkrótce, by przygotować resztę setu, bo przed nami dwa festiwale – we Włoszech i w Bułgarii.”
maiden_united_bannery-v70_01.gif wishbone-ash158x600.gif galahad_158x600.gif rosalie-_unningham_baneryv2_17.gif mrpun_h-158x600.gif

Goście

7120452
DzisiajDzisiaj4316
WczorajWczoraj5941
Ten tydzieńTen tydzień19735
Ten miesiącTen miesiąc100000
WszystkieWszystkie7120452
18.97.14.82