Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 69sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

 

anathema plakatz m

ino rock festival plakata m

vader marduk abc b m

pain of salvation plakat m

hellion metal festivalx m

summer dying loud plakat sdl m

primal fear plakata b

threshold european tour 2018z m

ross the boss bullet crystal viper m

ross the boss 2 plakat m

diamond head plakat m

 

Steven Wilson: Nie liczy się z nikim

    
steven wilsonyz m„Robię to, na co mam ochotę”, tak można podsumować twórczość Stevena Wilsona, czego najlepszym przykładem jest ostatnia płyta „To The Bone”. Polacy pokochali niezależność i buntowniczą postawę brytyjskiego muzyka, a potwierdzeniem tego jest doskonały wynik sprzedażowy biletów na koncert artysty, który odbędzie się 12 lipca w Hali Stulecia we Wrocławiu.
 
    
Steven Wilson nie schlebia ostatnio swoim fanom. W jednym z wywiadów stwierdził, że dzisiejszy rap jest bardziej innowacyjny niż współczesny rock, czym wywołał lawinę komentarzy wśród wielbicieli swojej muzyki. Wyznanie to jest tym bardziej odważne, że na swoich płytach udowadnia, że muzyka gitarowa jest jedynym słusznym kierunkiem, nawet jeżeli on sam chętnie wyskakuje poza te ramy i sam narzuca sobie granice, przez co jego muzyka jest niezwykle trudna to skatalogowania.
    
- W kontekście niekonwencjonalnej ścieżki kariery muzycznej, którą wybrałem, jestem rebeliantem. Nie robię rzeczy, które umożliwiają odniesienie sukcesu. Nie podążam za głównym nurtem w muzyce – stwierdził Steven Wilson w archiwalnym wywiadzie dla magazynu Teraz Rock. I to właśnie dzięki tej filozofii legendarny muzyk jest dziś jedną z najważniejszych postaci rocka progresywnego. Jednak na ostatniej płycie „To The Bone” pokazuje, że ta łatka muzyka progresywnego również jest przypięta na wyrost.
    
W ostatnim wydawnictwie znalazło się jedenaście nowych utworów, w których artysta odważnie miesza style i brzmienia – motorykę futurystycznego rocka, patos progresywnych hymnów, indie disco, kosmiczne przestrzenie i przejmujące gitary. Płyta jest również wielkim ukłonem w stronę takich dzieł jak „So” Petera Gabriela, „Colour of Spring” Talk Talk czy „Speed of Love” Taers for Fears.
    
Sam artysta o swoim ostatnim albumie mówił: Moja piąta płyta pod wieloma względami zainspirowana została wielce ambitnymi płytami progresywnego popu, których słuchałem w młodości. Teksty poruszają takie tematy, jak: paranoiczny chaos dzisiejszych czasów, w których prawda jest pojęciem względnym, obserwacje codziennego życia uchodźców, terrorystów i religijnych fundamentalistów, a także zawierają najbardziej radosny eskapizm, jaki udało mi się stworzyć w mojej karierze. Dla każdego coś miłego.
   
Jak pokazują poprzednie wizyty tego artysty w Polsce oraz wyniki sprzedażowe pierwszego dnia koncertu, który odbędzie się 12 lipca w Hali Stulecia we Wrocławiu, można z całą pewnością stwierdzić, że fani znad Wisły kochają Stevena Wilsona bezgranicznie i potrafią wybaczyć artyście najróżniejsze wolty stylistyczne.
    
Steven Wilson wystąpi 12 lipca 2018 roku we wrocławskiej Hali Stulecia. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM
119_slayer_158x600_eu.gif 116_epica_158x600px_eu.gif 120_overkill_158x600px_eu_b.gif 115_doro_158x600px_eu.gif 122_vader_baner.gif 118_riotV_158x600px_eu.gif 117_anthrax_158x600px_eu.gif 121_ex_158x600.gif

Goście

1357435
DzisiajDzisiaj1812
WczorajWczoraj2323
Ten tydzieńTen tydzień10661
Ten miesiącTen miesiąc36983
WszystkieWszystkie1357435
54.81.110.186

powerwolf plakatz m

nightwish plakatz m

annihilator plakatz m

slayer plakatz m

exodusreklama logotypy rgb m

batushka plakatz m

the australian pink floyd show 2019 posterb1 m