Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 68sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

bb plakatz m

bullet tourchartsentry weba b

camel ebiuletynf m

black silesia open air iii m

choppers club plakatxyz m

exodus plakat katowice 250 m

judaspriest posterb1 m

king crimson m

deeppurple posterb1e m

iced earth plakat m

wacken plakatd m

anathema plakatz m

roger waters plakatu m

ino rock festival plakata m

hellion metal festivalx m

primal fear plakata b

threshold european tour 2018z m

 

Ostatnie wieści od organizatorów festiwalu Black Silesia Open Air III

    
black silesia open air iiia mNocturnal, Witchmaster, Embrional, Goath, Evil Warriors, Offence, Roadhog i Brüdny Skürwiel uzupełniają i tym samym zamykają skład Black Silesia Open Air: Blasphemy, Nifelheim, Satan (UK)! Jeden z najbardziej kultowych zespołów w gatunku – niemiecki black/thrashowy Nocturnal - Unholy Thrash Metal, w końcu przyleci do Polski. Zespół, który wymieniany jest jednym tchem obok Nifelheim czy Desaster – o dziwo do dzisiaj do nas nie dotarł. A jako, że naszym celem jest ściąganie tych, których nikt inny ściągnąć się nie odważy – wcześniej czy później musiało do tego dojść.
   
Oczywiście pierwszy i jedyny koncert w naszym kraju.
   
Witchmaster to zespół szczególny. Od przeszło dwudziestu lat konsekwentnie podążają ścieżką wściekłego i ohydnego black/thrashu, a ich wydawnictwa to w naszej opinii jedne z najlepszych rzeczy, jakie wypluła polska ziemia. Na czele z drugim demo „No Peace At All”, które w naszej prywatnej opinii jest absolutnym majstersztykiem obskurnego, wściekłego i brudnego grania i niedoścignionym do dzisiaj wzorem gatunku. Ponadto w grudniu przed Master's Hammer w Progresji pokazali, że są aktualnie w szczytowej formie i jeńców nie biorą. Satanic Metal Attack!
   
Embrional, czyli śląska maszyna do zabijania pokaże jak grać ekstremalny i zarazem oldschoolowy death metal w sposób nieoczywisty. Jeden z tych zespołów, który nie ma w zwyczaju chodzić na kompromisy, regularnie podnosi sobie muzycznie poprzeczkę a do tego doskonale wie, jak obsługiwać instrumenty.
    
Goath – kult kozy i kult diabła, czyli surowy black/death prosto z Bawarii. Pierwszy i jedyny koncert w Polsce.
    
Evil Warriors to wbrew mylącej nazwie - black metal zagrany na modłę Svartidaudi, Aosoth czy Deathspell Omega. Mało popularna, ale bardzo dobra rzecz. A jak wiecie - lubujemy się w wynajdywaniu rzeczy dobrych, a niekoniecznie znanych. W tym roku do zobaczenia również na Party San i Chaos Descends. Również pierwszy i jedyny koncert w naszym kraju.
   
O Offence, Roadhog i Brüdny Skürwiel rozpisywać się nie będziemy, bo znacie ich doskonale – trzy lokalne załogi parające się oldschoolowym metalem i regularnie koncertującej w naszym kraju. Death metal, heavy metal i black/thrash. Roadhog mieli ogłosić swój występ na Black Silesia podczas Metalmanii, ale zapomnieli chłopaki – dlatego dopiero teraz oficjalnie witamy w składzie.
   
Tymi ogłoszeniami zamykamy skład imprezy – w sumie wystąpi 10 zespołów z Polski i 10 zza granicy, dokładna rozpiska dniowa i więcej szczegółów organizacyjnych wkrótce. Koncerty rozpoczną się w piątek o 14:00, a zakończą w nocy z soboty na niedzielę ok 1:00.
   
118_riotV_158x600px_eu.gif 121_behemoth_158x600px_eu.gif 116_jt-gig-baner.gif 120_overkill_158x600px_eu_b.gif 117_anthrax_158x600px_eu.gif

Goście

1176855
DzisiajDzisiaj368
WczorajWczoraj2036
Ten tydzieńTen tydzień368
Ten miesiącTen miesiąc61863
WszystkieWszystkie1176855
54.81.183.183

powerwolf plakatz m

nightwish plakatz m

annihilator plakatz m

slayer plakatz m

batushka plakatz m