Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 70sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

xmerry christless plakat m

madfestvol2posterfinalnet m

batushka plakatz m

xhaken plakat m

ivar einar2 m

roadhog plakatk m

slash 2019 poster m

satan plakatk m

 

uriah heep plakatk m

laibach plakatk m

the australian pink floyd show 2019 posterb1 m

turboplakat m

hell over hammaburg flyer august m

riversideplakat m 

kamelotplakat m

overkill plakatk m

korpiklaani plakatk m

voodoo plakat koncertu m

udo plakat m 

 

Scorpions - niezbędnik koncertowy

     
scorpions grafikaz mPoniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertem Scorpions w hali Atlas Arena w Łodzi, który odbędzie się 29 lipca 2018 roku.
Rozpiska godzinowa* / Wejścia
Koncert zespołu SCORPIONS rozpocznie się o godzinie 20:30
Osoby z biletami Golden Circle (GC) wchodzą wejściem numer 20 oraz 21 od godziny 18:45.
Osoby, które zakupiły bilety General Admission (GA) wchodzą wejściem nr 19 od godziny 18:45.
Trybuny oraz sektor VIP, wchodzą pozostałymi wejściami od godziny 18:45.
       
Ze względu na duże zainteresowanie koncertem prosimy o wcześniejsze przybycie do hali Atlas Arena. Prosimy zaplanować przyjście w momencie otwarcia bram Atlas Areny.
        
*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu otwarcia bram oraz wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management)
         
Parkingi przy hali
Parking przed halą jest w stanie pomieścić około 300 aut i jest płatny 30 zł. Dodatkowe parkingi w pobliżu hali: parking pod wiaduktem kolejowym na dworcu Łódź Kaliska, parking przed aquaparkiem FALA, wzdłuż al. Unii Lubelskiej (od stadionu do ul. Srebżyńskiej do Konstantynowskiej), miejsca parkingowe dla autokarów na al. Unii Lubelskiej (od dworca PKP Łódż-Kaliska do ul. Konstantynowskiej).
         
Komunikacja miejska
Dogodna lokalizacja Atlas Areny Łódź pozwala na szybki dojazd do hali komunikacją miejską.
Autobusy: 6, 52, 86, 88A, 93, 97A, 97B, 99, N2
          
Tramwaje: 8, 10B, 10A, 12A, 12B, 14, 15
Hala jest oddalona o około 3,5 km od Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta oraz o około 200 m od Dworca PKP Łódź Kaliska.
            
Zakup biletów w dniu koncertu
Będzie możliwość zakupienia biletów w hali Atlas Arena w dniu koncertu, w wyznaczonym punkcie, przy wejściu numer 1, od godziny 12:00. Ponadto bilety do ostatniej chwili będzie można kupować za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w sieci salonów EMPIK na terenie całego kraju.
          
Osoby niepełnosprawne
Miejsca dla niepełnosprawnych w Atlas Arenie znajdują się naprzeciwko sceny, na promenadzie nad trybunami A oraz U.
             
Gastronomia na koncercie
Podczas koncertu będą uruchomione punkty gastronomiczne, w których będzie można zakupić napoje oraz ciepłe przekąski. Punkty zostaną zlokalizowane przy wejściach na halę.
           
Palenie papierosów na koncercie
Palenie papierosów będzie możliwe tylko w wyznaczonym miejscu. Palarnia zostanie zlokalizowana przy wejściach 7 oraz 8 (za sceną). Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.
           
Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, świecących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.
           
Aparaty fotograficzne
Do hali zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. W przypadku nierespektowania zasad, management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów. Do hali Atlas Arena można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki. Podczas koncertu zabrania się używania lamp błyskowych oraz flashy.
          
Punkty medyczne
Podczas trwania koncertu Scorpions w hali Atlas Arena będą czynne punkty medyczne. Główny punkt zostanie zlokalizowany na parterze pomiędzy sektorami U i A. Usługi świadczyć będą także dodatkowe punkty mobilne.
           
Bankomaty
W pobliżu Hali Widowiskowo-Sportowej Atlas Arena Łódź znajdują się bankomaty sieci BZWBK (na dworku PKP Łódź-Kaliska), PKO BP (Al. Unii Lubelskiej 3/5 i ul. Bratysławska 6A) oraz Multibank Champion (Al. ks. Biskupa Władysława Bandurskiego 49).
            
Szatnia
W dniu koncertu szatnia będzie odpłatna - 2 zł za osobę. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ Organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności.
             
Gadżety
Podczas koncertu Scorpions będą dostępne gadżety oraz płyty. Jedyną możliwością płatności będzie gotówka. Punkty sprzedażowe zostaną zlokalizowane w szatni, w pobliżu wejścia numer 25.
119_hugsja_hmp002.png 122_gotthard_158x600px_eu.gif 123_nightwish_158x600px_eu.gif 121_meshuggah_158x600px_eu.gif 117_fever_singiel_obey_hmp.gif 124_metalchurch_158x600px_eu.gif 116_accept_158x600px_eu.gif

Goście

1644488
DzisiajDzisiaj255
WczorajWczoraj2523
Ten tydzieńTen tydzień5370
Ten miesiącTen miesiąc45158
WszystkieWszystkie1644488
34.229.140.153

heliconmetalfestivalii m

battle beast plakatk m

kit 2019k m

the iron maidens plakatk m

godsmack 2019 poster m

mystic festivalk m