Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 72sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lion shepherd plakat m 

wehrmacht plakat m

destroyers plakat m

organek baner m

queensryche plakat m

wacken2019

black silesia open air festival iv m

prog in park iii m

ram plakatx m

psychotic waltz plakatx m

protector plakat m

mortis plakat m

sacred reichs m

sacred reich plakatc m

Metal Mine Festival 2018

     
metal mine festival plakatz mZ nieukrywaną radością możemy oficjalnie potwierdzić! Kolejna 3 edycja Metal Mine Festival odbędzie się 25 sierpnia 2018 w Wałbrzychu na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia. Od ponad dwóch dekad są obecni na metalowych scenach! Zdobyli uznanie fanów na całym świecie. Zatem z dumą ogłaszamy: Decapitated headlinerem 3 edycji Metal Mine Festival!!
Warto przypomnieć, że na początku działalności przy produkcji kultowej już płyty Winds of Creation pracował lider legendarnej death metalowej grupy Vader - Piotr „Peter” Wiwczarek. Po wydaniu pierwszego albumu Decapitated był określany jako „nadzieja death metalu”, a każdy kolejny album sukcesywnie wynosił zespół na coraz to wyższy poziom. Przykry incydent, jakim był wypadek zespołu podczas trasy w Białorusi w 2007 roku spowodował przerwę w działalności. Jednak po dwóch latach Decapitated powrócili na scenę w wielkim stylu oraz nowym składzie, do którego Wacław „Vogg” Kiełtyka zaprosił wokalistę Rafała Piotrowskiego (ex-Ketha), basistę Filipa Hałuchę (Masachist, Vesania) oraz niezwykle utalentowanego austriackiego perkusistę Kerima Lechnera (obecnie Septicflesh). W swoim dorobku zespół ma już siedem długogrających płyt i w zasadzie ciężko jest wskazać tę najlepszą, bowiem każda z nich ma swój specyficzny charakter. Skład zespołu się ustabilizował i od 2016 roku basistą jest Hubert Więcek (Banisher, Redemptor), a za zestawem perkusyjnym zasiada Michał Łysejko (Morowe). Wydany w 2017 roku album Anticult, który zebrał mnóstwo przychylnych opinii, tylko potwierdza fakt, iż jest to jeden z najlepszych polskich zespołów grających ekstremalny metal.
              
Na scenie MMF 2018 wystąpią:
Decapitated,
The Haunted (Se),
Kat & Roman Kostrzewski,
Azarath,
Hypnos (Cz),
Mord’a’stigmata,
Divine Chaos (Uk),
Mentor,
Slaves Of Evil,
Lolitas Masturbate
                      
Bilety dostępne w systemie Ticketmaster oraz salonach EMPiK
Ceny biletów:
70 zł do 30 maja
75 zł do 18 sierpnia
80 zł od 19 sierpnia
              
Bilety w systemie Ticketmaster można zakupić pod linkiem:
                
Oficjalna strona festiwalu
             
Odicialny strona MMF na facebook
              
wydarzenie na FB
132_deathangel_158x600px_eu.gif 131_sabaton_158x600px_eu.gif 120_baner.gif

Goście

2233491
DzisiajDzisiaj3097
WczorajWczoraj3495
Ten tydzieńTen tydzień3097
Ten miesiącTen miesiąc76600
WszystkieWszystkie2233491
54.172.234.236