Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 69sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

internal quiet 2018 tour poster new m 

diamond head plakat m

striker plakatzzz m

xmsf poster poland m

xdragonhammer plakat m

impaled nazarene plakata m

solstafir-kwadrat-b

nightwish plakatz m

annihilator nowy plakat m

slayer plakatz m

exodusreklama logotypy rgb m

xkreator plakat m

xmerry christless plakat m

batushka plakatz m

xhaken plakat m

ivar einar2 m

Greg Howe "Wheelhouse" Tour 2018

     
greg howe plakatyy mZapraszamy na koncert Greg’a Howe, w ramach cyklu Bochnia Rocks! w Oratorium Św. Kingi w Bochni 28.10.2018r. o godzinie 20:00 Będzie to pierwszy solowy występ Howe’a w naszym kraju, co stanowić będzie nie lada gratkę dla fanów jego muzyki. Znany z bardzo dobrego kontaktu z publicznością oraz niezwykle ujmującej osobowości Greg z pewnością poświęci sporo czasu na spotkania z fanami, wspólne zdjęcia i autografy.
    
28.10.2018 Oratorium Św. Kingi, Bochnia
    
Greg Howe, tego Mistrza gitary nie trzeba nikomu przedstawiać, Howe jest autorem dziewięciu solowych albumów, w większości wydanych przez kultową wytwórnię Shrapnel Records. Występował z takimi Gwiazdami światowych scen, jak Michael Jackson, Justin Timberlake, Rihanna, czy Christina Aguilera. Przy jego solowych projektach brali zaś udział tacy Artyści, jak Stu Hamm, Billy Sheehan, Victor Wooten, Dennis Chambers, Atma Anur, Jason Becker, Richie Kotzen i plejada innych instrumentalistów.
          
Jego styl wiąże elementy jazzrockowe z typowo shredderskimi zagrywkami, dając unikalną fuzję tego, co najlepsze w instrumentalnej gitarze rockowej oraz jazzowych klimatach. Dokonania Grega skłoniły w 2017r. Simona Phillipsa, wybitnego bębniarza, do włączenia go w skład projektu Protocol, z którym nagrał oraz promował na światowej trasie album „Protocol IV”.
          
Historia Howe’a zaczyna się od debiutanckiego albumu „Greg Howe”, wydanego w 1988r. przez Shrapnel Records. Płyta ta została uznana przez magazyn Gitar World za jeden z dziesięciu albumów shred w historii. Kolejne wydawnictwa cieszyły się także wielkim zainteresowaniem fanów i mediów gitarowych, w tym także dwa albumy nagrane wspólnie z Richie Kotzenem (solo, Poison, Mr. Big, The Winery Dogs) w 1995 i 1997r., w ramach projektu Kotzen/Howe. W 2017 historia zatoczyła koło, po dwudziestu latach i obaj panowie znów wzięli udział we wspólnej sesji nagraniowej, w wyniku której powstał utwór „Shady Lane”, który znalazł się na najnowszej płycie Grega „Wheelhouse”. Album ten będzie stanowił główną część koncertów w ramach promującej go trasy Greg Howe Wheelhouse Tour.
              
Skład:
Greg Howe – gitara
Ernest Tibbs – bas
Gianluca Palmieri – perkusja
        
Bilety są dostępne na platformie ticketmaster.pl w cenie 100 zł
Organizator: Kubicki Entertainment
118_burningwitches_158x600px_eu.gif 115_fifthangel_158x600px_eu.gif 119_hugsja_hmp002.png 117_fever_singiel_obey_hmp.gif 116_accept_158x600px_eu.gif

Goście

1578747
DzisiajDzisiaj2177
WczorajWczoraj3091
Ten tydzieńTen tydzień8524
Ten miesiącTen miesiąc54262
WszystkieWszystkie1578747
54.82.93.116

the australian pink floyd show 2019 posterb1 m

hell over hammaburg flyer august m

xoverkill plakat m