Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 69sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

internal quiet 2018 tour poster new m 

primal fear plakata b

threshold european tour 2018z m

ross the boss bullet crystal viper m

ross the boss 2 plakat m

diamond head plakat m

xhammerfall plakat m

powerwolf plakatz m

striker plakatzzz m

xmsf poster poland m

xdragonhammer plakat m

nightwish plakatz m

annihilator plakatz m

slayer plakatz m

exodusreklama logotypy rgb m

xkreator plakat m

xmerry christless plakat m 

Greg Howe "Wheelhouse" Tour 2018

     
greg howe plakatyy mZapraszamy na koncert Greg’a Howe, w ramach cyklu Bochnia Rocks! w Oratorium Św. Kingi w Bochni 28.10.2018r. o godzinie 20:00 Będzie to pierwszy solowy występ Howe’a w naszym kraju, co stanowić będzie nie lada gratkę dla fanów jego muzyki. Znany z bardzo dobrego kontaktu z publicznością oraz niezwykle ujmującej osobowości Greg z pewnością poświęci sporo czasu na spotkania z fanami, wspólne zdjęcia i autografy.
    
28.10.2018 Oratorium Św. Kingi, Bochnia
    
Greg Howe, tego Mistrza gitary nie trzeba nikomu przedstawiać, Howe jest autorem dziewięciu solowych albumów, w większości wydanych przez kultową wytwórnię Shrapnel Records. Występował z takimi Gwiazdami światowych scen, jak Michael Jackson, Justin Timberlake, Rihanna, czy Christina Aguilera. Przy jego solowych projektach brali zaś udział tacy Artyści, jak Stu Hamm, Billy Sheehan, Victor Wooten, Dennis Chambers, Atma Anur, Jason Becker, Richie Kotzen i plejada innych instrumentalistów.
          
Jego styl wiąże elementy jazzrockowe z typowo shredderskimi zagrywkami, dając unikalną fuzję tego, co najlepsze w instrumentalnej gitarze rockowej oraz jazzowych klimatach. Dokonania Grega skłoniły w 2017r. Simona Phillipsa, wybitnego bębniarza, do włączenia go w skład projektu Protocol, z którym nagrał oraz promował na światowej trasie album „Protocol IV”.
          
Historia Howe’a zaczyna się od debiutanckiego albumu „Greg Howe”, wydanego w 1988r. przez Shrapnel Records. Płyta ta została uznana przez magazyn Gitar World za jeden z dziesięciu albumów shred w historii. Kolejne wydawnictwa cieszyły się także wielkim zainteresowaniem fanów i mediów gitarowych, w tym także dwa albumy nagrane wspólnie z Richie Kotzenem (solo, Poison, Mr. Big, The Winery Dogs) w 1995 i 1997r., w ramach projektu Kotzen/Howe. W 2017 historia zatoczyła koło, po dwudziestu latach i obaj panowie znów wzięli udział we wspólnej sesji nagraniowej, w wyniku której powstał utwór „Shady Lane”, który znalazł się na najnowszej płycie Grega „Wheelhouse”. Album ten będzie stanowił główną część koncertów w ramach promującej go trasy Greg Howe Wheelhouse Tour.
              
Skład:
Greg Howe – gitara
Ernest Tibbs – bas
Gianluca Palmieri – perkusja
        
Bilety są dostępne na platformie ticketmaster.pl w cenie 100 zł
Organizator: Kubicki Entertainment
130_baner0slider_2.gif 119_bg_158x600px_eu.gif 121_ex_158x600.gif 130_baner0slider_1.gif

Goście

1433884
DzisiajDzisiaj1748
WczorajWczoraj2371
Ten tydzieńTen tydzień4119
Ten miesiącTen miesiąc47187
WszystkieWszystkie1433884
54.198.142.121

batushka plakatz m

xhaken plakat m

the australian pink floyd show 2019 posterb1 m

hell over hammaburg flyer august m

xoverkill plakat m