Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 71sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lion shepherd plakat m 

ultra violence invicta tour m

turbo wywiad foto plakat m

visigoth plakatc m

plakat do druku v1.1z m

anthrax plakatz m

godsmack 2019 poster m

king crimson 2019 ebiuletyn m

mystic festivalk m

wehrmacht plakat m

queensryche plakat m

wacken2019

black silesia open air festival iv m

prog in park iii m

Fever prezentuje okładkę do singla "Obey"

    
fever coverb mMłodzi muzycy ze Stalowej Woli właśnie przygotowali singiel promujący debiutancki album, nad którym trwają prace. Premiera tej studyjnej płyty planowana jest na przyszły rok.  Według opinii jednego z redaktorów magazynu "Teraz Rock" grupa Fever to nowa nadzieja polskiego rocka. Słowa te ukazały się dopiero co, bo we wrześniowym numerze tego opiniotwórczego pisma. Singiel zatytułowany "Obey" zawiera dwa reprezentatywne utwory formacji, tytułowy oraz "Confused". One to m.in. stały się przyczynkiem do poniższej opinii:
"Gitara ostrzy, klawisze łagodzą i uprzestrzenianiają. Niby nic nowego, a w tym wydaniu od razu zaciekawia. Bo jeszcze głos mocny a sekcja czujna. Bo jest "to coś" nie wszystkim dane. Duża nadzieja polskiego rocka" (red. Paweł Brzykcy - Teraz Rock). Premiera samego singla odbędzie się w październiku a już teraz zespół prezentuje okładkę. Jej autorem jest znakomity grafik, rozpoznawalny w branży, Piotr Szafraniec z Szataniec pl. Nagrań na singiel "Obey" grupa Fever dokonała w częstochowskim MP Studio Mariusza Piętki, jednego z najlepszych realizatorów w Polsce. Niedługo rozpoczną się tam także nagrania na pełnoprawny krążek zespołu. O premierze singla zespół poinformuje już wkrótce.
130_possessed_158x600px_eu.gif 128_enforcer_158x600px_eu.gif 127_grandmagus_158x600px_eu.gif 120_anthrax_banner_2.png

Goście

2016658
DzisiajDzisiaj402
WczorajWczoraj1297
Ten tydzieńTen tydzień402
Ten miesiącTen miesiąc48225
WszystkieWszystkie2016658
54.234.227.202

protector plakat m

sacred reichs m

sacred reich plakatc m