Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 71sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lion shepherd plakat m 

ultra violence invicta tour m

turbo wywiad foto plakat m

visigoth plakatc m

plakat do druku v1.1z m

anthrax plakatz m

godsmack 2019 poster m

king crimson 2019 ebiuletyn m

mystic festivalk m

wehrmacht plakat m

queensryche plakat m

wacken2019

black silesia open air festival iv m

prog in park iii m

Zobacz klip do wzruszającego utworu Shinedown - „Get Up”

     
shinedown press shot 03c mAmerykański zespół Shinedown, który już niedługa zagra w Polsce zaprezentował klip do utworu „Get Up”, pochodzącego z wydanej w maju płyty „Attention Attention". „Get up” to poruszający, podnoszący na duchu utwór, który daje nadzieję i zachęca do podjęcia walki z własnymi demonami. Dla Brenta Smitha „Get Up” ma szczególne znaczenie-  utwór napisał obserwując zmagania z depresją swojego kolegi z zespołu- basisty Erica Bassa. Temat chorób psychicznych i uzależnień jest bliski Brentowi również z innego powodu - sam był uzależniony od alkoholu, a „Attention, Attention” to pierwszy w jego karierze album, który nagrał w całkowitej trzeźwości.
           
"Nie chcemy, aby ludzie wstydzili się mówić o tym, przez co przechodzą. Nikogo nie należy definiować przez porażki, ale przez to, że ten ktoś się nie poddał"- mówi Brent Smith.
          
„Get Up” to wyjątkowy utwór, którego uniwersalny wydźwięk trafia do wszystkich, nie tylko fanów Shinedown. To piosenka, która przełamuje gatunki muzyczne i ucieka wszelkim klasyfikacjom. Otwartość i szczerość bijąca z kompozycji sprawia, że stała się jedną z ulubionych piosenek fanów i wywołuje wśród nich ogromne emocje, zwłaszcza podczas koncertów zespołu.
           
O tym, jak utwór brzmi na  żywo przekonamy się już 18 listopada podczas występu grupy w warszawskiej Stodole.
            
Do „Get Up” powstał również wzruszający teledysk, który wyreżyserował Bill Yukich (m.in. Beyoncé, Marilyn Manson, Wiz Khalifa) youtu.be/RcohgARJTWQ
                
Album "Attention Attention" z maja 2018 roku jest szóstym w dorobku Shinedown. Wspiął się na szczyt listy Alternative, Top Rock and Hard Rock Albums Charts oraz iTunes, a w regularnym zestawieniu znalazł się na pozycji piątej. Brzmienie płycie nadał wspomniany Eric Bass.
130_possessed_158x600px_eu.gif 128_enforcer_158x600px_eu.gif 127_grandmagus_158x600px_eu.gif 120_anthrax_banner_2.png

Goście

2016630
DzisiajDzisiaj374
WczorajWczoraj1297
Ten tydzieńTen tydzień374
Ten miesiącTen miesiąc48197
WszystkieWszystkie2016630
54.234.227.202

protector plakat m

sacred reichs m

sacred reich plakatc m