Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 70sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

non iron new poster m

mrpollack plakat m

trium partium metallum tour 2019 plakat m

satan plakatk m

uriah heep plakatk m

laibach plakatk m

xhaken plakat m

the australian pink floyd show 2019 posterb1 m

turboplakat m

hell over hammaburg flyer august m

riversideplakat m 

kamelotplakat m

overkill plakatk m

korpiklaani plakatk m

voodoo plakat new m

bloodbound plakat m

udo plakat m

hellicon metal festival ii m

vicious rumorseurope2019s m

battle beast plakatk m

kit 2019k m

 

Zobacz klip do wzruszającego utworu Shinedown - „Get Up”

     
shinedown press shot 03c mAmerykański zespół Shinedown, który już niedługa zagra w Polsce zaprezentował klip do utworu „Get Up”, pochodzącego z wydanej w maju płyty „Attention Attention". „Get up” to poruszający, podnoszący na duchu utwór, który daje nadzieję i zachęca do podjęcia walki z własnymi demonami. Dla Brenta Smitha „Get Up” ma szczególne znaczenie-  utwór napisał obserwując zmagania z depresją swojego kolegi z zespołu- basisty Erica Bassa. Temat chorób psychicznych i uzależnień jest bliski Brentowi również z innego powodu - sam był uzależniony od alkoholu, a „Attention, Attention” to pierwszy w jego karierze album, który nagrał w całkowitej trzeźwości.
           
"Nie chcemy, aby ludzie wstydzili się mówić o tym, przez co przechodzą. Nikogo nie należy definiować przez porażki, ale przez to, że ten ktoś się nie poddał"- mówi Brent Smith.
          
„Get Up” to wyjątkowy utwór, którego uniwersalny wydźwięk trafia do wszystkich, nie tylko fanów Shinedown. To piosenka, która przełamuje gatunki muzyczne i ucieka wszelkim klasyfikacjom. Otwartość i szczerość bijąca z kompozycji sprawia, że stała się jedną z ulubionych piosenek fanów i wywołuje wśród nich ogromne emocje, zwłaszcza podczas koncertów zespołu.
           
O tym, jak utwór brzmi na  żywo przekonamy się już 18 listopada podczas występu grupy w warszawskiej Stodole.
            
Do „Get Up” powstał również wzruszający teledysk, który wyreżyserował Bill Yukich (m.in. Beyoncé, Marilyn Manson, Wiz Khalifa) youtu.be/RcohgARJTWQ
                
Album "Attention Attention" z maja 2018 roku jest szóstym w dorobku Shinedown. Wspiął się na szczyt listy Alternative, Top Rock and Hard Rock Albums Charts oraz iTunes, a w regularnym zestawieniu znalazł się na pozycji piątej. Brzmienie płycie nadał wspomniany Eric Bass.
124_metalchurch_158x600px_eu.gif 123_overkill_158x600px_eu.gif 125_avantasia_158x600px_eu.gif 126_aenimus_158x600px_eu.jpg 123_bib_158x600px_eu.gif 116_accept_158x600px_eu.gif

Goście

1789302
DzisiajDzisiaj39
WczorajWczoraj3067
Ten tydzieńTen tydzień6056
Ten miesiącTen miesiąc52290
WszystkieWszystkie1789302
3.80.60.248

the iron maidens plakatk m

godsmack 2019 poster m

king crimson 2019 ebiuletyn m

mystic festivalk m

wehrmacht plakat m

queensryche plakat m

black silesia open air festival iv m

protector plakat m

 

sacred reichs m