Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 69sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

internal quiet 2018 tour poster new m 

primal fear plakata b

threshold european tour 2018z m

ross the boss bullet crystal viper m

ross the boss 2 plakat m

diamond head plakat m

news 2 riverside m

xhammerfall plakat m

halloween metal massacre plakatb m

satan plakata m

powerwolf plakatz m

striker plakatzzz m

xmsf poster poland m

xdragonhammer plakat m

impaled nazarene plakata m

nightwish plakatz m

annihilator nowy plakat m

slayer plakatz m

exodusreklama logotypy rgb m

xkreator plakat m

xmerry christless plakat m 

Zobacz klip do wzruszającego utworu Shinedown - „Get Up”

     
shinedown press shot 03c mAmerykański zespół Shinedown, który już niedługa zagra w Polsce zaprezentował klip do utworu „Get Up”, pochodzącego z wydanej w maju płyty „Attention Attention". „Get up” to poruszający, podnoszący na duchu utwór, który daje nadzieję i zachęca do podjęcia walki z własnymi demonami. Dla Brenta Smitha „Get Up” ma szczególne znaczenie-  utwór napisał obserwując zmagania z depresją swojego kolegi z zespołu- basisty Erica Bassa. Temat chorób psychicznych i uzależnień jest bliski Brentowi również z innego powodu - sam był uzależniony od alkoholu, a „Attention, Attention” to pierwszy w jego karierze album, który nagrał w całkowitej trzeźwości.
           
"Nie chcemy, aby ludzie wstydzili się mówić o tym, przez co przechodzą. Nikogo nie należy definiować przez porażki, ale przez to, że ten ktoś się nie poddał"- mówi Brent Smith.
          
„Get Up” to wyjątkowy utwór, którego uniwersalny wydźwięk trafia do wszystkich, nie tylko fanów Shinedown. To piosenka, która przełamuje gatunki muzyczne i ucieka wszelkim klasyfikacjom. Otwartość i szczerość bijąca z kompozycji sprawia, że stała się jedną z ulubionych piosenek fanów i wywołuje wśród nich ogromne emocje, zwłaszcza podczas koncertów zespołu.
           
O tym, jak utwór brzmi na  żywo przekonamy się już 18 listopada podczas występu grupy w warszawskiej Stodole.
            
Do „Get Up” powstał również wzruszający teledysk, który wyreżyserował Bill Yukich (m.in. Beyoncé, Marilyn Manson, Wiz Khalifa) youtu.be/RcohgARJTWQ
                
Album "Attention Attention" z maja 2018 roku jest szóstym w dorobku Shinedown. Wspiął się na szczyt listy Alternative, Top Rock and Hard Rock Albums Charts oraz iTunes, a w regularnym zestawieniu znalazł się na pozycji piątej. Brzmienie płycie nadał wspomniany Eric Bass.
130_baner0slider_2.gif 116_northward_158x600px_eu.gif 115_fifthangel_158x600px_eu.gif 119_bg_158x600px_eu.gif 121_ex_158x600.gif 120_accept_158x600px_eu.jpg

Goście

1501812
DzisiajDzisiaj1647
WczorajWczoraj2735
Ten tydzieńTen tydzień1647
Ten miesiącTen miesiąc58823
WszystkieWszystkie1501812
54.162.118.107

batushka plakatz m

xhaken plakat m

the australian pink floyd show 2019 posterb1 m

hell over hammaburg flyer august m

xoverkill plakat m