Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 69sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

internal quiet 2018 tour poster new m 

diamond head plakat m

striker plakatzzz m

xmsf poster poland m

xdragonhammer plakat m

impaled nazarene plakata m

solstafir-kwadrat-b

nightwish plakatz m

annihilator nowy plakat m

slayer plakatz m

exodusreklama logotypy rgb m

xkreator plakat m

xmerry christless plakat m

batushka plakatz m

xhaken plakat m

ivar einar2 m

Mark Knopfler dwa razy w Polsce

      
mark knopflerf mMark Knopfler, jeden z najbardziej uznanych artystów wszech czasów, ogłosił światową trasę koncertową na 2019 rok. Artysta wraz z zespołem wystąpi na dwóch koncertach w Polsce. Pierwszy występ Marka Knopflera odbędzie się 10 lipca 2019 roku w TAURON Arena Kraków, a drugi 11 lipca 2019 roku w Ergo Arena, Gdańsk/Sopot. Trasa „Down The Road Wherever” rozpocznie się w Barcelonie w kwietniu i będzie kontynuowana przez całą Europę, gdzie ostatnim koncertem w tej części trasy będzie show w Weronie w lipcu. Następnie tournée przeniesie się do Stanów Zjednoczonych, gdzie będzie kontynuowana w sierpniu i wrześniu.
        
Bilety w cenie od 150 zł dostępne będą w ogólnej sprzedaży od poniedziałku, 5 listopada od 10.00 na LiveNation.pl.
         
Przedsprzedaż Official Community wystartuje w poniedziałek, 29 października o 10.00 i potrwa do poniedziałku, 5 listopada do 9.00.
        
Knopfler, który 16 listopada wyda swój dziewiąty solowy album „Down The Road Wherever”, zawsze postrzegał trasę koncertową jako integralną część związaną z wydaniem nowego albumu, rozpoczynającego się od pisania utworów poprzez ich nagrywanie, kończąc na trasie, podczas której wykonuje stare i nowe utwory.
         
Moje piosenki są stworzone do wykonywania na żywo. Kocham cały proces pisania ich samemu i nagrywania ich potem wraz z zespołem, ale ostatecznie najlepszą częścią jest wykonywanie ich na żywo dla publiczności. Lubię całe to zamieszanie - podróżowanie z miasta do miasta i interakcje z tą grupą muzyków - to totalna przyjemność. Naprawdę bardzo na to czekam
            
Mark Knopfler
                
Knopfler, który nagrał „Down The Road Wherever” w swoim studio British Grove w zachodnim Londynie, będzie występował podczas trasy z rozbudowanym dziesięcioosobowym zespołem, z którym w większości pracuje już od ponad dwóch dekad: Guy Fletcher (klawisze), Richard Bennett (gitara), Jim Cox (fortepian), Mike McGoldrick (gwizdek i flet), John McCusker (skrzypce i cytra), Glenn Worf (bas), Danny Cummings (perkusja) and Ian Thomas (bębny). Nowymi członkami zespołu będą: Graeme Blebins (saksofon) i Tom Walsh (trąbka).
       
Album dostępny jest w przedsprzedaży w kilku formatach: CD, CD Deluxe, LP, BOX.
         
115_fifthangel_158x600px_eu.gif 119_hugsja_hmp002.png 118_burningwitches_158x600px_eu.gif 117_fever_singiel_obey_hmp.gif 130_baner0slider_2.gif

Goście

1568398
DzisiajDzisiaj1226
WczorajWczoraj3314
Ten tydzieńTen tydzień18541
Ten miesiącTen miesiąc43913
WszystkieWszystkie1568398
54.221.75.68

the australian pink floyd show 2019 posterb1 m

hell over hammaburg flyer august m

xoverkill plakat m