Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 69sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

internal quiet 2018 tour poster new m 

diamond head plakat m

striker plakatzzz m

xmsf poster poland m

xdragonhammer plakat m

impaled nazarene plakata m

solstafir-kwadrat-b

nightwish plakatz m

annihilator nowy plakat m

slayer plakatz m

exodusreklama logotypy rgb m

xkreator plakat m

xmerry christless plakat m

batushka plakatz m

xhaken plakat m

ivar einar2 m

Dark Buddha Rising i Fuoco Fatuo na wspólnym koncercie w Warszawie 9 listopada

      
dark buddha risingh mDzień przed Soulstone Gathering w Krakowie Dark Buddha Rising, w towarzystwie Fuoco Fatuo, wystąpi w Warszawie, w klubie Chmury.
     
Dark Buddha Rising (doom/sludge/experimental, Finlandia)
Fuoco Fatuo (funeral doom, Włochy)
        
9.11. Chmury, Warszawa
wejście: 20:30
start: 21:00
      
bilety:
35zł (przedsprzedaż)
45zł (w dniu koncertu)
         
        
Dark Buddha Rising (doom/sludge/experimental, Finlandia)
Rezydujący w twórczej przestrzeni Wastement na przedmieściach fińskiego Tampere kolektyw Dark Buddha Rising od przeszło dekady wciąga coraz to nowych zapaleńców w swój niesamowity dźwiękowy wir. Duchowość, niebezpieczny mistycyzm i spotkania z ciemnymi duchami – to tylko część spośród bogatego wachlarza inspiracji Finów. Unikatowość doznania twórczości kręgu, któremu przewodzi V.Ajomo niech podsumuje współpraca z wytwórniami Svart Records i Neurot Recordings, oraz udział w tegorocznym Roadburn Festival, na potrzeby którego Dark Buddha Rising stworzyli wraz z Oranssi Pazuzu projekt Waste of Space Orchestra. 26 października ukazała się kompilacja “The Black Trilogy”, zawierająca od dawna niedostępne, zremasterowane trzy pierwsze albumu Dark Buddha Rising oraz demo formacji z 2007 roku.
“II” (full EP): www.youtu.be/iSrhmww3x14
           
Fuoco Fatuo (funeral doom, Włochy)
Wielu z was widzi nazwę Fuoco Fatuo po raz pierwszy, jednak pochodzący z nawiedzonych jezior włoskiej Lombardii kwartet nie jest anonimowym składem wśród miłośników obezwładniającej atmosferą ekstremy. Izolacja, świadomość nicości i harmonia umysłu z naturą – to częste motywy w twórczości Włochów, doskonale odzwierciedlone w sferze dźwiękowej. Przerażająca i introspektywna podróż przez katakumby ku otchłani, znana choćby ze świetnego albumu “Backwater” (Profound Lore, 2017) będzie doskonałym otwarciem tego listopadowego wieczoru. FFO: The Esoteric, Evoken, Mournful Congregation, Grave Miasma
“Sulphureous Hazes” (official audio): www.youtu.be/YORNfl_DRGw
118_burningwitches_158x600px_eu.gif 115_fifthangel_158x600px_eu.gif 119_hugsja_hmp002.png 117_fever_singiel_obey_hmp.gif 130_baner0slider_2.gif

Goście

1568429
DzisiajDzisiaj1257
WczorajWczoraj3314
Ten tydzieńTen tydzień18572
Ten miesiącTen miesiąc43944
WszystkieWszystkie1568429
54.221.75.68

the australian pink floyd show 2019 posterb1 m

hell over hammaburg flyer august m

xoverkill plakat m