Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 72sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lion shepherd plakat m 

queensryche plakat m

retrospective trasa pl m

ram plakatx m

psychotic waltz plakatx m

protector plakat m

mortis plakat m

sacred reichs m

sacred reich plakatc m

hammerfall posterb1 m

Suicidal Tendencies prezentują nowy teledysk

     
suicidal tendencies still cyco punk after all these yearsy m7 września 2018r. ukazał się nowy album prawdziwej legendy, formacji Suicidal Tendencies, zatytułowany „Still Cyco Punk After All These Years”. Płyta wyjątkowa, bo zawierająca nagrany na nowo materiał z krążka "Lost My Brain (Once Again!)”, który pierwotnie ukazał się w 1995 roku i był solowym dziełem lidera ST, Mike’a Muira.
             
Zespół udostępnił właśnie teledysk promujący płytę, który powstał do utworu „All Kinda Crazy”. Klip to dzieło Olega Rooza, który w listopadzie podróżował z zespołem i rejestrował występy Suicidal Tendencies w Europie. Video można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/zQuUBCienUo
            
"Chociaż od trzynastu lat byłem w Suicidal, robiłem rzeczy o których nawet nie śniłem, że będzie mi dane - mówi Mike - Ciągle zbyt często było trudno sobie z tym poradzić. Ta pierwotna miłość do muzyki sprawiła, że chciałem nagrać płytę punkową, ale w tamtym czasie nie czułem, aby to mogła być płyta Suicidal Tendencies."
             
„Still Cyco Punk After All These Years” to nowa odsłona tych kawałków, do tego zostały one teraz zarejestrowane z legendarnym perkusistą Dave’m Lombardo. To jest płyta pełna Cyco Punka, który za sprawą brutalnej gry Lombardo został wzniesiony na nowy poziom, by miażdżyć z jeszcze większa siłą.
          
"Czułem, że to nie tylko może, ale wręcz powinien być album Suicidal Tendencies. Nie w stylu retro, ale przenosząc go o 25 lat w przód i czyniąc go współczesnym albumem Cyco Punk. To było niezwykle niebezpieczne po tylu latach, ale do cholery, uwielbiam te piosenki i bardzo dobrze je czuje. Być może zaskakująco mocniej, niż wtedy, gdy miałem trzydzieści lat. Muzyka trafia do mnie mocno, a teksty jeszcze mocniej - kontynuuje Mike - Życie zabiera cię w miejsca, w których czasem nie chcesz być. Wiem o tym bardziej, niż chciałbym to przyznać… Ale to doprowadziło mnie tu, teraz i jestem z tego bardzo dumny. I jak na ironię, płyta nie będąca albumem Suicidal, stała się najbardziej suicidalową ze wszystkich."
            
Lista utworów:
1 I Love Destruction
2 F.U.B.A.R.
3 All Kinda Crazy
4 Sippin’ From the Insanitea
5 Its Always Something
6 Lost My Brain...Once Again
7 Nothin’ To Lose
8 Gonna Be Alright
9 Ain’t Gonna Get Me
10 All I Ever Get
11 Save A Peace For Me
131_sabaton_158x600px_eu.gif 132_deathangel_158x600px_eu.gif 125_destruction_158x600px_eu.gif 120_baner.gif

Goście

2331887
DzisiajDzisiaj1783
WczorajWczoraj3952
Ten tydzieńTen tydzień5735
Ten miesiącTen miesiąc65799
WszystkieWszystkie2331887
3.81.28.94