Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 75sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

metalmaniaa 210x297 hmp m

within temptation evanescencezz m

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

helloweenn 210x297 hmp m

mystic festivalzz m

 

Suicidal Tendencies prezentują nowy teledysk

     
suicidal tendencies still cyco punk after all these yearsy m7 września 2018r. ukazał się nowy album prawdziwej legendy, formacji Suicidal Tendencies, zatytułowany „Still Cyco Punk After All These Years”. Płyta wyjątkowa, bo zawierająca nagrany na nowo materiał z krążka "Lost My Brain (Once Again!)”, który pierwotnie ukazał się w 1995 roku i był solowym dziełem lidera ST, Mike’a Muira.
             
Zespół udostępnił właśnie teledysk promujący płytę, który powstał do utworu „All Kinda Crazy”. Klip to dzieło Olega Rooza, który w listopadzie podróżował z zespołem i rejestrował występy Suicidal Tendencies w Europie. Video można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/zQuUBCienUo
            
"Chociaż od trzynastu lat byłem w Suicidal, robiłem rzeczy o których nawet nie śniłem, że będzie mi dane - mówi Mike - Ciągle zbyt często było trudno sobie z tym poradzić. Ta pierwotna miłość do muzyki sprawiła, że chciałem nagrać płytę punkową, ale w tamtym czasie nie czułem, aby to mogła być płyta Suicidal Tendencies."
             
„Still Cyco Punk After All These Years” to nowa odsłona tych kawałków, do tego zostały one teraz zarejestrowane z legendarnym perkusistą Dave’m Lombardo. To jest płyta pełna Cyco Punka, który za sprawą brutalnej gry Lombardo został wzniesiony na nowy poziom, by miażdżyć z jeszcze większa siłą.
          
"Czułem, że to nie tylko może, ale wręcz powinien być album Suicidal Tendencies. Nie w stylu retro, ale przenosząc go o 25 lat w przód i czyniąc go współczesnym albumem Cyco Punk. To było niezwykle niebezpieczne po tylu latach, ale do cholery, uwielbiam te piosenki i bardzo dobrze je czuje. Być może zaskakująco mocniej, niż wtedy, gdy miałem trzydzieści lat. Muzyka trafia do mnie mocno, a teksty jeszcze mocniej - kontynuuje Mike - Życie zabiera cię w miejsca, w których czasem nie chcesz być. Wiem o tym bardziej, niż chciałbym to przyznać… Ale to doprowadziło mnie tu, teraz i jestem z tego bardzo dumny. I jak na ironię, płyta nie będąca albumem Suicidal, stała się najbardziej suicidalową ze wszystkich."
            
Lista utworów:
1 I Love Destruction
2 F.U.B.A.R.
3 All Kinda Crazy
4 Sippin’ From the Insanitea
5 Its Always Something
6 Lost My Brain...Once Again
7 Nothin’ To Lose
8 Gonna Be Alright
9 Ain’t Gonna Get Me
10 All I Ever Get
11 Save A Peace For Me
127_sbaton_158x600px_eu.jpg 125_vader_158x600px_eu.gif 126_paradiselost_158x600px_eu.gif

Goście

3141286
DzisiajDzisiaj1204
WczorajWczoraj2234
Ten tydzieńTen tydzień13746
Ten miesiącTen miesiąc73299
WszystkieWszystkie3141286
18.207.254.88