Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 71sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lion shepherd plakat m 

ultra violence invicta tour m

turboplakat m

vicious rumorseurope2019c m

kit 2019k m

visigoth plakatc m

the iron maidens plakatk m

anthrax plakatz m

godsmack 2019 poster m

king crimson 2019 ebiuletyn m

mystic festivalk m

wehrmacht plakat m

queensryche plakat m

wacken2019

black silesia open air festival iv m

prog in park iii m

Sleep - znamy supporty

            
sleep posterb1w mPolskie formacje Belzebong oraz Sunnata wystąpią jako support podczas jedynego koncertu Sleep w Polsce! To już 9 kwietnia w warszawskim klubie Progresja.
        
Metal Mind Productions zaprasza:
Sleep + Belzebong, Sunnata
         
09.04.19 – Progresja, Warszawa
Otwarcie bram: 19:00
Start: 19:30
          
Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu: 120 zł / 140 zł
Bilety w sprzedaży na stronach: shop.metalmind.com.pl, www.ebilet.pl oraz www.eventim.pl
                  
Belzebong zapisali się w świadomości słuchaczy bezkompromisowym podejściem do muzyki, a także zasłoną z dymu, który spowija ten tajemniczy zespół. Począwszy od pierwszego wydawnictwa “Sonic Scapes & Weedy Grooves” poprzez EPkę “Dungeon Vultures EP”, aż po wydany w 2018 roku fantastyczny album “Light the Dankness”, Belzebong znani są z bezkompromisowych riffów i doomowego brzmienia – wszak inspiruje ich Black Sabbath. Na koncertach natomiast prezentują doświadczenia wykraczające poza granice świadomości. „Light the Dankness” to album zawierający wszystkie istotne składniki gatunku – płyta została znakomicie przyjęta zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Najważniejszy jest jednak fakt, że Belzebong uchwycił istotę stonera.
        
Sunnata (sanskr. pustka) konsekwentnie buduje swoją pozycję nieprzerwanie od debiutu “Climbing The Colossus” z 2014 roku. Łącząc dźwięki pełne ciężaru i mrocznej psychodelii z niespokojnymi, harmonijnymi wokalami, zespół tworzy unikalne i transowe brzmienie, przez media określane jako “ritual heavy music”. Ich drugi, monumentalny album “Zorya” (2016) zdecydowanie zwiększył ich rozpoznawalność, a najnowsze wydawnictwo “Outlands” (2018) wyciągnęło więcej “ritual” z “heavy” świadomie przekraczając granice gatunkowe i dodając więcej psychodelii, aby zabrać słuchacza w rejony pełne melancholii i pustki. “Outlands” od momentu premiery zostało dostrzeżone przez istotne media tak w kraju (m.in. Metal Hammer, Noise Magazine) jak i zagranicą (m.in. Decibel Magazine, Cvlt Nation). Powodem rosnącego zainteresowania jest podkreślany wielokrotnie wyjątkowy charakter zespołu, łączący grunge, doom, psychodelię oraz odrobinę progresji i przywołujący skojarzenia z twórczością Alice In Chains, Yob, czy Tool.
               
Sleep to trio muzyków z San Jose w Kalifornii nagrywające pod szyldem doom/stoner metal. Rozpoczynając karierę w 1990 roku inkorporowali do swojego stylu elementy heavy metalu. Debiutując albumem „Volume One”, poprzez EPkę „Volume Two”, drugi studyjny album „Sleep’s Holy Mountain” – będący kamieniem milowym w brzmieniu stoner metalu – i ich ostatni album przed rozpadem „Dopesmoker”, Sleep zagwarantowali sobie miejsce w panteonie muzyki metalowej. Niestety konflikt z wytwórnią spowodował rozpad kapeli. Ich przyszłość stanęła pod znakiem zapytania. Od 2003 roku zespół zagrał kilka koncertów, a do składu dołączył Jason Roeder z Neurosis, ale na pierwsze informacje ze studia nagraniowego musieliśmy czekać, aż do 2017r.  W 2018 roku Sleep powrócili wraz ze swoim czwartym albumem „The Sciences” wydanym przez Third Man Records, który został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków oraz publikę. Obecnie zespół tworzą: Al Cisneros – wokale/ gitara basowa; Matt Pike – gitara; Jason Roeder – perkusja.
120_anthrax_banner_2.png 128_enforcer_158x600px_eu.gif 127_grandmagus_158x600px_eu.gif

Goście

1960428
DzisiajDzisiaj213
WczorajWczoraj925
Ten tydzieńTen tydzień9012
Ten miesiącTen miesiąc70993
WszystkieWszystkie1960428
54.91.121.255

protector plakat m

sacred reichs m

sacred reich plakatc m