Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 72sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lion shepherd plakat m 

queensryche plakat m

retrospective trasa pl m

ram plakatx m

psychotic waltz plakatx m

protector plakat m

mortis plakat m

sacred reichs m

sacred reich plakatc m

hammerfall posterb1 m

Gary Hoey prezentuje nowy album

        
gary hoey covers mGary Hoey prezentuje swój najnowszy album, który nosi tytuł "Neon Highway Blues". Premierę płyty zapowiedziano na 15 marca bieżącego roku. Utworu, który zapowiada album, czyli "Under The Rug" (z gościnnym udziałem Erica Galesa) można posłuchać pod tym linkiem: www.youtu.be/RPFa8F5pcuo
          
Na albumie znalazło się 11 utworów, które są dowodem na to, że gitarzysta z jednej strony jest bardzo świadomy swojego stylu, a z drugiej nie boi się poszukiwać i wprowadzać świeżych elementów do swojej twórczości. Album wyprodukował sam Hoey w swoim domowym studiu w New Hampshire, a do wspólnego grania zaprosił Erica Galesa, Lance Lopeza, Josha Smitha oraz swojego 17-to letniego syna.
          
"Chciałem , żeby na tym albumie było naprawdę dużo bluesa" - tłumaczy Gary Hoey. "Cały czas skupiałem się na bluesie i słuchałem klasycznych bluesmanów, wszystkich "Kingów": Alberta Kinga, Freddiego Kinga, BB Kinga. Oprócz togo na płycie znajdziecie wszystko, czego oczekują ode mnie moi fani, czyli sporo utworów instrumentalnych , rzeczy w stylu Led Zeppelin - ogólnie rzecz biorąc ten materiał jest bardzo zróżnicowany. Nagranie „Neon Highway Blues” nie było wcale takie łatwe. Blues sam w sobie nie jest łatwy, blues musi boleć. Nagrania trwały około półtora roku, ale dużo rzeczy zrobiliśmy podczas tras koncertowych. Kombinowałem całymi dniami, żeby wymyślić odpowiednie słowa, właściwe zagrywki, żeby wszystko pasowało, ale pojawiały momenty, kiedy nie byłem w stanie wymyślić niczego. To czyni ten album tak prawdziwym”.
            
Tracklista wydawnictwa „Neon Highway Blues” przedstawia się następująco:
1.   Under The Rug (feat. Eric Gales)
2.   Mercy Of Love (feat. Josh Smith)
3.   Your Kind Of Love
4.   Don't Come Crying (feat. Ian Hoey)
5.   Still Believe In Love
6.   Almost Heaven
7.   I Felt Alive
8.   Waiting On The Sun
9.   Damned If I Do (feat. Lance Lopez)
10. Living The Highlife
11. Neon Highway Blues
           
Album “Neon Highway Blues” będzie dostępny w Polsce 15 marca dzięki Mystic Production.
120_baner.gif 125_twilightforce_158x600px_eu.gif 132_deathangel_158x600px_eu.gif 125_destruction_158x600px_eu.gif

Goście

2332059
DzisiajDzisiaj1955
WczorajWczoraj3952
Ten tydzieńTen tydzień5907
Ten miesiącTen miesiąc65971
WszystkieWszystkie2332059
3.81.28.94