Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 72sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lion shepherd plakat m 

queensryche plakat m

retrospective trasa pl m

ram plakatx m

riversidezz m

psychotic waltz plakatx m

protector plakat m

mortis plakat m

hitten plakatz m

ghost plakatz m

sacred reichs m

sacred reich plakatc m

hammerfall posterb1 m

VooDoo prezentuje tytuł i okładkę nowego albumu. Koncert promocyjny 16 marca w Warszawie

             
voodoo mmxix mVooDoo prezentuje okładkę nowego albumu. Pierwszy album po reaktywacji krakowskich klasyków heavymetalu będzie nosić tytuł "MMXIX". Autorem okładki jest Piotr Szafraniec, dobrze znany grafik w muzycznym świecie, autor obwolut do wielu płyt rockowych i metalowych, polskich i zagranicznych artystów.
 
                  
VooDoo "MMXIX" to rzecz jasna dzieło zbiorowe wszystkich muzyków grupy. Za warstwę muzyczną odpowiadają głównie Andrzej Knapp i Ryszard Krupa, założyciele i liderzy VooDoo. W sferze tekstowej, a nawet śmiało rzec można poetyckiej, utwory są autorstwa Piotra Foremana Forysia. Zespół zarejestrował album w latach 2016 - 2019 w studiach MDK Częstochowa, DMP Drzewiecki Media Productions Kraków oraz B&B Recods Niepołomice. Aranżacji utworów dokonali Andrzej Knapp, Ryszard Krupa oraz Marek Kluźniak. Mixem i realizacją nagrań zajął się Zbigniew Perliński, który wraz z Jarkiem Teoilfem pracował również nad masteringiem nagrań. Producentami płyty jest duet Knapp & Krupa. Zdjęcia są autorstwa Pawła Świrka, natomiast za realizacje wydania płyty, jej promocję oraz inne działania odpowiada Monika A.Gąsiorek manager zespołu (M-ART). Zespół VooDoo (w składzie: Andrzej Knapp - gitara, Ryszard Krupa - gitara, T omek Kluźniak - bas, Wiktor Kierzkowski - perkusja) zaprosił do wykonania partii wokalnych Piotra Foremana Forysia znakomitego wokalistę znanego również ze współpracy z zespołem Pudelsi oraz Gosię Kotwicę odpowiedzialną za chórki. Muzycy VooDoo oddają do rąk fanów dzieło skończone w znaczeniu zarówno muzycznym, jak i filozoficznym, a przede wszystkim jest to kawał znakomitej ciężkiej muzy z najlepszej szkoły z jaką możemy mieć do czynienia. Zespół poleca sięgnąć po nowy album, satysfakcja gwarantowana! To nie jakieś kombinacje czy artystyczne frustracje, to kawał prawdziwego mocnego rocka, czysty metal-szlachetny.
              
Płytę będzie można zakupić po raz pierwszy, w dniu 16 marca, podczas specjalnego wydarzenia promocyjnego w Warszawie. Tego wieczoru oprócz gospodarzy koncertu grupy VooDoo wystąpią specjalni goście z Holandii, legenda metalu z kraju wiatraków, Martyr ze swoim niezwykłym metalowym show. Oprócz gości z Utrechtu pojawi się warszawska formacja Aquilla, która otworzy koncert.
              
Bilety w cenie 30 zł,- można już kupować przez bileterie GoOut i KupBilecik. Start koncertu o godzinie 19.30.
              
16.03.19 - VooDoo Club - Warszawa
VooDoo w VooDoo promuje album,
zagrają :
Martyr ( metal) - NL
VooDoo ( heavy metal) - PL
Aquilla ( heavy metal) - PL
Al. Prymasa Tysiąclecia 48 A- WARSZAWA
bilety - 30,-zł
                    
ONLINE :
125_twilightforce_158x600px_eu.gif 132_deathangel_158x600px_eu.gif 125_destruction_158x600px_eu.gif 120_baner.gif

Goście

2345983
DzisiajDzisiaj1503
WczorajWczoraj3333
Ten tydzieńTen tydzień19832
Ten miesiącTen miesiąc79896
WszystkieWszystkie2345983
3.227.233.6