Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 75sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

metalmaniaa 210x297 hmp m

within temptation evanescencezz m

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

helloween nowadata m

mystic festivalzz m

 

Percival Schuttenbach ogłasza trasę Wild Hunt Live 2019

           
Widowiskowe koncerty z serii Wild Hunt Live odbędą się w październiku tego roku w 5 miastach Polski. Planowane są również koncerty za granicą. Daty koncertów: 04.10 – Kraków – Kijów Centrum; 05.10 – Warszawa – Teatr Palladium; 11.10 – Poznań – Ck Zamek; 12.10 – Wrocław – A2; 19.10 – Gdańsk – B90.
                    
Wild Hunt Live to ekskluzywny spektakl muzyczny, zawierający kompozycje wykorzystane w ścieżce dźwiękowej do gry "The Witcher 3: Wild Hunt".  
                
Na scenie wystąpią muzycy zespołu Percival, będący współtwórcami i autorami niektórych zawartych w grze fragmentów muzycznych, wielokrotnie nagrodzeni za swój dorobek artystyczny (m.in. "MocArt 2015" wraz z Marcinem Przybyłowiczem i Mikołajem Stroińskim, autorami muzyki do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" oraz jako współautorzy zdobywcy Diamentowej Płyty za album "Równonoc).
                          
Sam spektakl wzbogacony zostanie niesamowitymi projekcjami filmowymi, przygotowanymi specjalnie na potrzeby występu. Zawierają one fragmenty gry oraz niepublikowane nigdzie materiały video, przygotowane przez Marcin Somerlik Productions.
                        
Widowisko uświetni ponadto choreografia Teatru Avatar, mającego na swoim koncie występy na całym świecie, m.in. w Dubaju, Rumunii, Niemczech, we Włoszech, a także na wszystkich stadionach podczas Euro 2012 (www.teatravatar.pl)
                    
Występy okraszone zostaną pięknymi strojami historycznymi oraz scenografią nawiązującą do klimatu gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon".
                
Wild Hunt Live od lat zdobywa uznanie krytyków i dziennikarzy, a co najważniejsze - publiczności, która zachwycona zarówno artyzmem jak i skalą owego przedsięwzięcia, wykupuje bilety na długo przed premierowymi występami, goszcząc na każdej kolejnej edycji wciąż wzbogacanego spektaklu.
                
Widowisko z serii Wild Hunt Live jest wydarzeniem obowiązkowym nie tylko dla fanów gier komputerowych, lecz również dla wszystkich miłośników pięknej, nawiązującej do minionych epok muzyki. Nie zabraknie w nim wspaniałych głosów, niespotykanego instrumentarium, tańca oraz atmosfery muzyki ambient, folk czy fantasy.
127_sbaton_158x600px_eu.jpg 125_vader_158x600px_eu.gif 126_paradiselost_158x600px_eu.gif

Goście

3157157
DzisiajDzisiaj2486
WczorajWczoraj2437
Ten tydzieńTen tydzień12152
Ten miesiącTen miesiąc12152
WszystkieWszystkie3157157
34.231.21.83