Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 72sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lion shepherd plakat m 

queensryche plakat m

retrospective trasa pl m

ram plakatx m

psychotic waltz plakatx m

protector plakat m

mortis plakat m

sacred reichs m

sacred reich plakatc m

hammerfall posterb1 m

Percival Schuttenbach ogłasza trasę Wild Hunt Live 2019

           
Widowiskowe koncerty z serii Wild Hunt Live odbędą się w październiku tego roku w 5 miastach Polski. Planowane są również koncerty za granicą. Daty koncertów: 04.10 – Kraków – Kijów Centrum; 05.10 – Warszawa – Teatr Palladium; 11.10 – Poznań – Ck Zamek; 12.10 – Wrocław – A2; 19.10 – Gdańsk – B90.
                    
Wild Hunt Live to ekskluzywny spektakl muzyczny, zawierający kompozycje wykorzystane w ścieżce dźwiękowej do gry "The Witcher 3: Wild Hunt".  
                
Na scenie wystąpią muzycy zespołu Percival, będący współtwórcami i autorami niektórych zawartych w grze fragmentów muzycznych, wielokrotnie nagrodzeni za swój dorobek artystyczny (m.in. "MocArt 2015" wraz z Marcinem Przybyłowiczem i Mikołajem Stroińskim, autorami muzyki do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" oraz jako współautorzy zdobywcy Diamentowej Płyty za album "Równonoc).
                          
Sam spektakl wzbogacony zostanie niesamowitymi projekcjami filmowymi, przygotowanymi specjalnie na potrzeby występu. Zawierają one fragmenty gry oraz niepublikowane nigdzie materiały video, przygotowane przez Marcin Somerlik Productions.
                        
Widowisko uświetni ponadto choreografia Teatru Avatar, mającego na swoim koncie występy na całym świecie, m.in. w Dubaju, Rumunii, Niemczech, we Włoszech, a także na wszystkich stadionach podczas Euro 2012 (www.teatravatar.pl)
                    
Występy okraszone zostaną pięknymi strojami historycznymi oraz scenografią nawiązującą do klimatu gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon".
                
Wild Hunt Live od lat zdobywa uznanie krytyków i dziennikarzy, a co najważniejsze - publiczności, która zachwycona zarówno artyzmem jak i skalą owego przedsięwzięcia, wykupuje bilety na długo przed premierowymi występami, goszcząc na każdej kolejnej edycji wciąż wzbogacanego spektaklu.
                
Widowisko z serii Wild Hunt Live jest wydarzeniem obowiązkowym nie tylko dla fanów gier komputerowych, lecz również dla wszystkich miłośników pięknej, nawiązującej do minionych epok muzyki. Nie zabraknie w nim wspaniałych głosów, niespotykanego instrumentarium, tańca oraz atmosfery muzyki ambient, folk czy fantasy.
132_deathangel_158x600px_eu.gif 131_sabaton_158x600px_eu.gif 125_destruction_158x600px_eu.gif 120_baner.gif

Goście

2331929
DzisiajDzisiaj1825
WczorajWczoraj3952
Ten tydzieńTen tydzień5777
Ten miesiącTen miesiąc65841
WszystkieWszystkie2331929
3.81.28.94