Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 75sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

metalmaniaa 210x297 hmp m

within temptation evanescencezz m

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

helloween nowadata m

mystic festivalzz m

 

Grupa No Brothers w Pijalni Głównej w Krynicy 2 maja podczas Małopolskiej Majówki

                  
Management M-ART wzbogacił się ostatnio o bardzo ciekawy zespół No Brothers i wokalistkę Bożenę Górecką - Tokarczyk, której wokalne popisy w polsatowskim "All Together Now - Śpiewajmy Razem" zrobiły niemałe wrażenie na jurorach i publiczności, która wciąż powraca do jej wykonań m.in zamieszczonych na YT. Możecie obejrzeć jej występ m.in. tutaj:
              
Red Lips - To co nam było:
                                   
O.N.A - Kiedy powiem sobie dość:  www.youtube.com/watch?v=trM9WMvBP9M&feature=youtu.be
                                             
Grupa No Brothers to już utytułowana grupa mająca na koncie dwie płyty ( "No Brothers I" i "No Brothers II") , zrealizowane teledyski a za sobą występy przed gwiazdami, udział w dużych projektach koncertowych oraz popularancyh programach telewizyjnych. Dusza zespołu No Brothers jest rockowa a ich twórczość oscyluje wokół gatunku bardzo silnie. Próbki możecie posłuchać tutaj:
                   
No Brothers - Obdarowana przez Boga:
                   
Trzon zespołu stanowi Bożena Górecka - Tokarczyk i Artur Kmiecik i właśnie tych dwoje artystów podczas najbliższej Małopolskiej Majówki w dniu 2 maja pojawi się na scenie Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju na specjalnym symfonicznym koncercie. No Brothers między innymi wykonają z orkiestrą Arte Symfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy utwór z pierwszej płyty "Wszystko w twoich rękach". Serdecznie zapraszamy na koncert i na śledzenie postępów kariery zespołu No Brothers. 
125_vader_158x600px_eu.gif 126_paradiselost_158x600px_eu.gif 127_sbaton_158x600px_eu.jpg

Goście

3157192
DzisiajDzisiaj16
WczorajWczoraj2505
Ten tydzieńTen tydzień12187
Ten miesiącTen miesiąc12187
WszystkieWszystkie3157192
34.231.21.83