Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 72sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lion shepherd plakat m 

queensryche plakat m

retrospective trasa pl m

ram plakatx m

psychotic waltz plakatx m

protector plakat m

mortis plakat m

sacred reichs m

sacred reich plakatc m

hammerfall posterb1 m

Grupa No Brothers w Pijalni Głównej w Krynicy 2 maja podczas Małopolskiej Majówki

                  
Management M-ART wzbogacił się ostatnio o bardzo ciekawy zespół No Brothers i wokalistkę Bożenę Górecką - Tokarczyk, której wokalne popisy w polsatowskim "All Together Now - Śpiewajmy Razem" zrobiły niemałe wrażenie na jurorach i publiczności, która wciąż powraca do jej wykonań m.in zamieszczonych na YT. Możecie obejrzeć jej występ m.in. tutaj:
              
Red Lips - To co nam było:
                                   
O.N.A - Kiedy powiem sobie dość:  www.youtube.com/watch?v=trM9WMvBP9M&feature=youtu.be
                                             
Grupa No Brothers to już utytułowana grupa mająca na koncie dwie płyty ( "No Brothers I" i "No Brothers II") , zrealizowane teledyski a za sobą występy przed gwiazdami, udział w dużych projektach koncertowych oraz popularancyh programach telewizyjnych. Dusza zespołu No Brothers jest rockowa a ich twórczość oscyluje wokół gatunku bardzo silnie. Próbki możecie posłuchać tutaj:
                   
No Brothers - Obdarowana przez Boga:
                   
Trzon zespołu stanowi Bożena Górecka - Tokarczyk i Artur Kmiecik i właśnie tych dwoje artystów podczas najbliższej Małopolskiej Majówki w dniu 2 maja pojawi się na scenie Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju na specjalnym symfonicznym koncercie. No Brothers między innymi wykonają z orkiestrą Arte Symfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy utwór z pierwszej płyty "Wszystko w twoich rękach". Serdecznie zapraszamy na koncert i na śledzenie postępów kariery zespołu No Brothers. 
132_deathangel_158x600px_eu.gif 131_sabaton_158x600px_eu.gif 125_destruction_158x600px_eu.gif 120_baner.gif

Goście

2331951
DzisiajDzisiaj1847
WczorajWczoraj3952
Ten tydzieńTen tydzień5799
Ten miesiącTen miesiąc65863
WszystkieWszystkie2331951
3.81.28.94