Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 75sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

metalmaniaa 210x297 hmp m

within temptation evanescencezz m

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

helloween nowadata m

mystic festivalzz m

 

Duff McKagan - basista Guns N’ Roses na koncercie w Polsce

                 
duff mckagane mDuff McKagan odwiedzi Polskę w ramach trasy promującej solowy album „Tenderness”. Koncert odbędzie się 22 sierpnia 2019 w Klubie Stodoła w Warszawie. Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 26 kwietnia od 10:00 na Stodola.pl oraz LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl ruszy w czwartek, 25 kwietnia o 10.00 i zakończy się w piątek o godz. 9:00.
Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 24 kwietnia o 10.00 i zakończy się w piątek o godz. 9:00.
                    
„Ludzie będą zapowiadać to jako jeden z najlepszych albumów roku” – tak powiedział Larry Flick, gospodarz radiowy SiriusXM o nadchodzącym solowym albumie basisty Guns N’ Roses, Duffa McKagana. „Nie tego się spodziewasz” – dodaje Flick.
                  
Album „Tenderness”, wyprodukowany przez niedawnego zdobywcę Grammy, Shootera Jenningsa, zostanie wydany 31 maja 2019 roku. Jednym z utworów zapowiadających płytę jest „Don't Look Behind You”.
          
– „Don’t Look Behind You został naprawdę zainspirowany poczuciem spokoju, który ogarnął mnie po kilku miesiącach wyłączania telewizji i mediów społecznościowych – mówi McKagan. – Zainspirowało mnie także poczucie prawdziwej społeczności, którą czułem podczas podróży i rozmawiania z ludźmi z całego świata podczas trasy w tym nieco mrocznym czasie. Ten okres burzy i rozpadu rzeczywiście przeminie. Piosenka wydawała się ostatnim podsumowaniem, które głośno słychać w tematach poruszonych na albumie.
                
– Sesje nagraniowe do tego albumu sprawiły, że ponownie się zebraliśmy, po raz pierwszy od nagrania „Use Your Illusion”, The Suicide Horn Section, z udziałem mojego brata Matta McKagana na puzonie, wybitnego Chucka Findlaya na trąbce i niesamowitego Briana Scanlonema na saksofonie – dodaje. – Podczas ostatniego dnia nagrywań, przyszli do studia i stworzyli niesamowitą linię melodyczną sekcji dętej do „Don’t Look Behind You”. Nigdy nie zapomnę tego momentu kulminacyjnego, kiedy muzyka Matta i The Suicide Horns połączyła się z głosem Watersa, razem z Shooterem mieliśmy gęsią skórkę.
              
Wydanie „Don’t Look Behind You” poprzedziły wcześniej utwory „Chick Away” i „Tenderness”.
                      
„Tenderness” pokazuje refleksje McKagana nad podróżami razem z Guns N’ Roses podczas trasy Not In This Lifetime. W obliczu zawodu, gniewu, strachu, zamieszania i podziałów w tym burzliwym czasie dla całego świata, McKagan swoją frustrację przelał na piosenki tworzące zharmonizowaną całość.
                  
– Stajemy się podzieleni w czasie, gdy potrzebujemy siebie nawzajem najbardziej – mówi McKagan. – Kiedy wielkie gałęzie przemysłu są wymieniane z powodu modernizacji, nadszedł czas, aby przekwalifikować się i wzmocnić tych, którzy zostali odrzuceni. Bezdomności i uzależnienia od narkotyków można uniknąć w tym kraju, jeśli spotkamy się razem i skierujemy prywatne i publiczne tryby w pozytywnym kierunku. Możemy przynajmniej próbować walczyć z chorobą psychiczną, kiedy jesteśmy w tym. Ale niestety, karczujemy i kłamiemy, wskazujemy palcami i dzielimy się. Jesteśmy o wiele lepsi od tego.
                  
Mając to na uwadze, McKagan stworzył kampanię, która wprowadza motywy z albumu w życie i zaprasza fanów, aby dołączyli do niego, starając się udzielić wsparcia organizacjom wykonującym świetną pracę.
125_vader_158x600px_eu.gif 126_paradiselost_158x600px_eu.gif 127_sbaton_158x600px_eu.jpg

Goście

3157141
DzisiajDzisiaj2470
WczorajWczoraj2437
Ten tydzieńTen tydzień12136
Ten miesiącTen miesiąc12136
WszystkieWszystkie3157141
34.231.21.83