Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 71sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lion shepherd plakat m 

visigoth plakatc m

anthrax plakatz m

godsmack 2019 poster m

king crimson 2019 ebiuletyn m

mystic festivalk m

wehrmacht plakat m

queensryche plakat m

wacken2019

black silesia open air festival iv m

prog in park iii m

Sabaton ujawnia pierwszy numer z nowej płyty

                   
sabatone mHeavymetalowcy ze szwedzkiej formacji Sabaton, headlinera Mystic Festival 2019, opublikowali właśnie nowy kawałek – "Bismarck". Utwór opowiada o pancernikach z okresu II wojny światowej. Zbudowano zaledwie dwie jednostki tej klasy. Do utworu z nowej płyty Sabaton powstał także teledysk. Nowy album Sabaton – "The Great War" ukaże się 19 lipca.
                  
Sabaton – "Bismarck"
                                
Mystic Festival 2019 to 8. edycja powracającego po kilkunastu latach uśpienia festiwalu. Gościł takie gwiazdy jak Iron Maiden, Nightwish czy Slayer, a w 2005 roku na Stadionie Śląskim bawiło się prawie 30 000 osób.
                          
W 2019 roku po raz pierwszy przybrał formę dwudniowego wydarzenia, odbędzie się na trzech scenach i zagra na nim aż 28 zespołów, w tym powracający z nową płytą Slipknot oraz uwielbiane w Polsce Sabaton i Within Temptation. Mystic Festival to największy tego typu festiwal odbywający się w Polsce.
                              
Pełna lista zespołów:
Slipknot
Sabaton
Within Temptation
King Diamond
In Flames
Emperor
Amon Amarth
Powerwolf
Trivium
Testament
Carcass
Soulfly
Vltimas
Batushka
Possessed
Eluveitie
Frog Leap
Jinjer
Hatebreed
Immolation
Crowbar
Grand Magus
Municipal Waste
Omnium Gatherum
Power Trip
Lost Society
In Twilight's Embrace
Entropia
                    
Festiwal odbędzie się w dniach 25-26 czerwca w TAURON Arenie Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga scena oraz miasteczko festiwalowe oraz parkingu przed halą gdzie powstanie trzecia scena. W ciągu dwóch dni, na trzech scenach, pojawi się 28 zespołów!
                      
Bilety na Mystic Festival są dostępne na www.mysticfestival.pl (kolekcjonerskie) oraz www.eventim.pl
                    
Ceny biletów jednodniowych:
Płyta – 319 zł
Siedzące poziom A – 359 zł
Siedzące poziom C – 279 zł
                    
Ceny karnetów 2-dniowych:
Płyta – 509 zł
Sektory A – 559 zł
Sektory C – 459 zł
                      
Ceny karnetów VIP – 999 zł.
                        
Karnet VIP zawiera:
- wejście na teren imprezy w oba dni festiwalowe, miejsce numerowane na sektorze B4 lub B5 (miejsce jest przydzielane przez organizatora według kolejności zamówień) wewnątrz Tauron Arena Kraków
- dostęp do specjalnej strefy restauracyjnej (wewnątrz Tauron Arena Kraków)
- open bar (piwo, wino, napoje, woda)
- zimne i cieple przekąski typu finger food
- zestaw gadżetów festiwalowych - koszulka, torba eco oraz unikatowy plakat
- bilet kolekcjonerski, który otrzymasz na festiwalu
                          
Bilety kolekcjonerskie na płytę (karnety oraz jednodniowe) oraz karnety VIP dostępne są wyłącznie na tickets.mysticfestival.pl
Numerowane bilety na trybuny siedzące (karnety oraz jednodniowe) dostępne są wyłącznie na eventim.pl
                          
Płyta nie będzie podzielona na strefę Golden Circle czy Early Birds.
                                      
Sabaton (Szwecja) heavy metal, power metal:
Szwedzkie miasto Falun słynie ze sportów zimowych, ale nie tylko. W 1999 roku powstał tam zespół, który parę lat stał się jednym z największych towarów eksportowych Szwecji i jednym z najbardziej uwielbianych metalowych wykonawców w Polsce. Przez blisko 20 lat istnienia kapela dowodzona nieprzerwanie przez Joakima Brodéna i Pära Sundströma wystąpiła u nas wiele razy i zdobyła tysiące fanów. Dużą rolę odegrały w tym kapitalne koncerty Sabaton, lecz również to, że Szwedzi w piękny sposób oddali hołd wydarzeniom i osobom z historii Polski, chociażby walczącym pod Wizną, Powstaniu Warszawskiemu i rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu. Nie bez znaczenia jest też ogromna charyzma sceniczna Joakima.
W Polsce Sabaton był przyjmowany przez ministra obrony, kręcił u nas teledysk z udziałem słynnego aktora Petera Stormare (m.in. film "Fargo", serial "Prison Break"), a także DVD na Przystanku Woodstock, gdzie koncert Szwedów podziwiało ponad pół miliona fanów! Sabaton to swego rodzaju muzyczny leksykon wydarzeń z historii świata, głównie wojen i bitew. I zapewne najfajniejsi nauczyciele historii wśród muzyków. Dorobek studyjny kapeli zamyka na razie wydany w 2016 roku album "The Last Stand", na którym śpiewają o bitwie pod Wiedniem, konkretnie o ataku husarii. Oprócz koncertu można też być pewnym spotkania z muzykami, bo tego Szwedzi podczas tournée nigdy nie zaniedbują.
127_grandmagus_158x600px_eu.gif 128_enforcer_158x600px_eu.gif 129_vader_158x600px_eu.gif 120_anthrax_banner_2.png 132_deathangel_158x600px_eu.gif 130_possessed_158x600px_eu.gif 131_majestica_158x600px_eu.gif

Goście

2110468
DzisiajDzisiaj644
WczorajWczoraj3642
Ten tydzieńTen tydzień644
Ten miesiącTen miesiąc57311
WszystkieWszystkie2110468
3.90.207.89

protector plakat m

sacred reichs m

sacred reich plakatc m