Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 72sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lion shepherd plakat m 

queensryche plakat m

retrospective trasa pl m

ram plakatx m

psychotic waltz plakatx m

protector plakat m

mortis plakat m

sacred reichs m

sacred reich plakatc m

hammerfall posterb1 m

Defense Festival już w tą sobotę (25.05.19)

                  
defense-festivalq mDefense Records oraz TRDM Booking mają zaszczyt zaprosić na Defense Festival, który odbędzie się w sobotę 25 maja 2019 w klubie Zet Pe Te na ulicy Dolnych Młynów w Krakowie. Zagrają:
Terrordome - Thrash, Kraków
Psychoneurosis - Grind, Zagłębie
Ulcer- Death, Lublin
Maggoth - Thrash, Łódź
R.O.D - Thrash, Lublin
Dira Mortis - Death, Gorlice/Lublin
Tenebris - Prog Metal, Łódź
          
Terrordome - polski kwartet grający szybki i brutalny crossover thrash metal utrzymany w stylistyce lat 80. Główne inspiracje to Razor, Nuclear Assault, Slayer czy Cryptic Slaughter. Muzykę Terrordome cechują bardzo szybkie, energiczne tempa i solówki oraz agresywny wokal.
Będąc aktywnym na scenie, zespół zagrał już kilkaset koncertów w kraju i za granicą (Europa, Brazylia, Chiny, Japonia). Jak dotąd dzielił scenę między innymi z Suicidal Tendencies, Anthrax, Sepultura, Destruction, D.R.I., Whiplash, Ratos de Porao, Vader.
FB: https://.fb.com/terrordomeband
         
Psychoneurosis - narodzili się w 1991 roku i przez 10 lat początkowej działalności zarejestrowali mas  splitów, kaset, demówek i EPek oraz CD. Przez ten okres Psychoneurosis zagrał też ponad 100 koncertów w Polsce, Czechach i na Słowacji. Ostatni koncert zespołu odbył się w 2001. Po 15 latach od zakończenia Sonia zdecydował powrócić na scenę grindcorową i reaktywować zespół. Zaprosił do współpracy Janka oraz Laskiego (Bottom). Powrót zaowocował zagraniem koncertów w zachodniej Europie oraz nowym wydawnictwem "The Fall of Humanity".
        
Ulcer - obłąkany, nieprzewidywalny i chropowaty death metal. Pochodzą z Lublina i grają jakby ciągle były lata ’90. Na koncie 3 płyty, ostatnia z nich „Heading Below” wydana przez Arachnophobia Records.
                
Maggoth - 100% energii, muzycznej pasji i sonicznego wpierdolu w bezkompromisowy sposób przekazywane słuchaczowi (najlepiej w formie live) tym właśnie jest i zawsze będzie Maggoth!
               
R.O.D - thrash crew z Lublina. Środkowy palec dla wszystkich przez których na tej planecie jest nędznie. Szybko, mocno i vulgarnie. W Undergroundzie od 2005.
               
Dira Mortis - oldschoolowy death metal nawiązujący do kapel takich jak Grave czy Asphyx. Powstał w 1998 roku w Gorlicach i do dziś serwuje potężną dawkę mrocznego, śmierdzącego trupem metalowego zniszczenia. Zespół nagrał dotychczas wiele płyt oraz koncertował z kapelami takimi jak Marduk, Immolation, Parricide, Deformed, Antigama, Patologicum, Terrordome oraz Chaos Synopsis.
             
Tenebris - powstał w 1991 roku jako trio grające death metal. Z początku wszystko szło w kierunku mrocznych klimatów podbitych klawiszem, ale po rozpadzie pierwszego składu w 1998 zespół pożeglował w kierunku progresji, awangardy i poszukiwań. Obecnie w nowym składzie zespół promuje mini album "Legendarna" na którym śpiewa pierwszy raz po polsku i o Słowianach. Tenebris ma za sobą występy obok Cynic, Voivod oraz Fields of the Nephilim.
               
Bilety on-line: http://bit.ly/2ICxYIZ
Sprzedaż stacjonarna: Metal Shop ul. Długa 17 - Sklep Muzyczny Kraków
125_twilightforce_158x600px_eu.gif 132_deathangel_158x600px_eu.gif 125_destruction_158x600px_eu.gif 120_baner.gif

Goście

2339129
DzisiajDzisiaj1718
WczorajWczoraj3573
Ten tydzieńTen tydzień12977
Ten miesiącTen miesiąc73041
WszystkieWszystkie2339129
34.239.158.107