Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 75sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

metalmaniaa 210x297 hmp m

within temptation evanescencezz m

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

helloweenn 210x297 hmp m

mystic festivalzz m

 

Zespół Łydka Grubasa wydała… grę

                

lydka grubasap mŁydka Grubasa słynie z bardzo oryginalnych pomysłów na teksty i muzykę oraz nieszablonowych zachowań scenicznych. Do kolekcji wyczynów tej grupy można dopisać wypuszczenie gry dedykowanej na urządzenia mobilne. Wczoraj po południu grupa bez żadnej zapowiedzi wypuściła aplikację, dostępną bez opłat.

      

“Jak się bawić, to się bawić – czemuż by nie w wersji cyfrowej?“ - mówi nam wokalista zespołu, Bartosz “Hipis” Krusznicki. “Gierkę udostępniamy za darmo, to oczywiście są nasze pierwsze, nieśmiałe kroki, ale jak to się mówi, “my ze szwagrem nie takie rzeczy...” W Ubisofcie nie powinni spać spokojnie”.

         

Dziełko dostępne na urządzenia mobilne z Androidem nosi tytuł “Grapapara”. Jak mówi Hipis - “gra jest banalnie prosta do opanowania, ale stopień mistrzowski osiągną nieliczni. Fabuła może nie dorównuje wybitnym RPG-om, bo nie było czasu napisać trzytomowego scenariusza, ale efekty specjalne wypalają mózg, oprawa dźwiękowa rozrywa membrany a gameplay wciągnie Was na lata!”

       

Łydka Grubasa, intensywnie walczy o nagrodę Złotego Bączka – nagrody przyznawanej za najlepszy koncert na ubiegłorocznym festiwalu Pol'and'Rock. Czy gra będzie równie oryginalna jak twórczość zespołu? Przekonajcie się sami!

       

Link do gry:

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.klh.grapapara

      

Nadal trwają prace nad wersją dla iOS, powinna się ona pojawić niebawem w AppStore.

         

Łydka Grubasa

www.lydkagrubasa.pl

https://www.facebook.com/lydkagrubasa/

https://www.instagram.com/lydkagrubasa/

https://www.youtube.com/channel/UCQNKwa6vW__pkYujtRdLHHw

127_sbaton_158x600px_eu.jpg 125_vader_158x600px_eu.gif 126_paradiselost_158x600px_eu.gif

Goście

3141366
DzisiajDzisiaj1284
WczorajWczoraj2234
Ten tydzieńTen tydzień13826
Ten miesiącTen miesiąc73379
WszystkieWszystkie3141366
18.207.254.88